Lanovkou na hřebeny celý příští týden

O víkendu 24. a 25. října a v době prodloužených podzimních prázdnin, tedy po celý příští týden, bude v provozu kabinková lanovka z Janských Lázní na Černou horu. Vyrazit na čerstvý vzduch je tak tím nejlepším plánem na další dny. 

Kabinková lanovka Černohorský Express bude v provozu denně od 24. října do 1. listopadu vždy od 9 do 17 hodin. Sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě se rozjede o víkendu 24. a 25. října a následně od 28. října do 1. listopadu a to od 9 do 16 hodin. Třetí letní lanovka SkiResortu – Hnědý vrch v Peci již zůstává v říjnu mimo provoz.

I v říjnu můžete vyzkoušet sjezdy na horských koloběžkách z půjčoven SkiResort Live. Ty zůstanou otevřené ve dnech provozu lanovek jak v Janských Lázních tak ve Velké Úpě. 

Kdo ještě letos nestihl pořádnou vyjížďku na horských elektrokolech, měl by to v říjnu určitě napravit. Ke dvěma dospělým elektrokolům je možné si půjčit ve SkiResort Live dětské elektrokolo, nebo vozíček zdarma.

Na hory bez obav-19

Stále platí, že jízdenky na lanovky můžete koupit online a ve všech našich půjčovnách i na lanovkách platí zvýšená hygienická opatření, díky kterým můžete na hřebeny vyrazit bez obav. Po dobu přepravy kabinkovou i sedačkovou lanovkou je třeba mít nasazenou roušku. Prostory lanovky i prostory půjčovny SkiResort Live se každý den ionizují. Desinfekční sprchou prochází po každé zápůjčce koloběžky, kola a například i helmy. Více o bezpečnosti na lanovce a v půjčovnách zde.