Od pátku 9. prosince se lyžuje na Andělu v celé délce

Od pátku 9. prosince se na Černé hoře otevře sjezdovka Anděl v celé délce. Lyžovat se na ní bude již denně i během všedních dní. V Peci pod Sněžkou bychom rádi rozjeli sezónu v sobotu 17. prosince.  

Na sjezdovku Anděl  se budou moci lyžaři vrátit znovu v pátek 9. prosince. Lyžovat se bude denně i ve všední dny a to od 8:30 do 16 hodin. Kabinková lanovka Černohorský Express následně vyrazí na svou trasu v 17:30 v rámci jednotlivé jízdy. Kdy otevřeme další sjezdovky budeme upřesňovat později s ohledem na vývoj počasí. 

V Peci pod Sněžkou bychom rádi zahájili lyžařsku sezónu v sobotu 17. prosince. I zde platí, že konkrétnější budeme až později, až se termín otevření bude blížit. I tady o rozsahu otevřených sjezdovek rozhodne počasí. 

Později upřesníme i to, za jaké ceny se bude jezdit. Stále ale platí že nejvýhodněji vyjdou skipasy při nákupu online na skiresort.cz. Lyžaři je ale mohou získat i přímo na místě a to buď ve výdejním automatu sKiosku přímo u dolní stanice lanovky, nebo na pokladně.