Na víkend dva dětské parky zdarma, dvě lanovky a čtyři půjčovny v provozu 

Od soboty 6. června se na víkendy rozjíždí sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě. Doplní tak kabinkovou lanovkou Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu, která je v každodenním provozu už od začátku června. 

Na své si přijdou i rodiny s dětmi, pro které se stává Herní krajina Pecka na Portáškách dostupnější. Sedačková lanovka vyveze na hřebeny nejen je, ale taky kola, koloběžky, či kočárky. Herní krajinu Pecka je možné navštívit bezplatně. Otevřená je denně od 9:30 do 16:30.

Po všechny červnové víkendy je otevřený také Dětský park Kabinka na Černé hoře. Děti ho mohou až do začátku prázdnin navštívit bezplatně. 

Víkend můžete strávit také na výlet horském elektrokole nebo si ho zpestřit sjezdem na koloběžce. Půjčovny SkiResort Live v Janských Lázních i Velké Úpě jsou otevřené. 

Stále také platí, že ve všech našich půjčovnách i na lanovkách platí zvýšená hygienická opatření, díky kterým můžete na hřebeny vyrazit bez obav. Pro jízdenku na lanovky již nemusíte k pokladně. V několika jednoduchých krocích si je během chvíle koupíte online na skiresortcard.cz a dostanete ji do svého mobilního telefonu. Nepotřebujete k tomu žádnou registraci.
Kabinky lanovky i prostory půjčovny SkiResort Live se každý den ionizují. Desinfekční sprchou prochází po každé zápůjčce koloběžky, kola a například i helmy. Více o bezpečnosti na lanovce a v půjčovnách zde.