Jak se nyní lyžuje ve SkiResortu?

Na horách dál panuje zimní počasí, na hřebenech sněžilo a mrazivé teploty umožnily znovu zasněžovat. Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC postupně rozšiřujeme počet otevřených sjezdovek. Vyrazit můžete i na běžky.   

Na Černé hoře je v provozu kabinková lanovka, sedačková lanovka HofmankyExpress a vleky Anděl, Sport 1 a Sport 2. Využít můžete sjezdovky Anděl, Zalomená, Ford Černohorskou až k dolní stanici kabinkové lanovky, Hofmanky a sjezdovky pro začínající lyžaře na vrcholu Černé hory s názvem Sport 1 a Sport 2. LIVE park v Janských Lázních s pojízdným kobercem je nově také v provozu. V areálu vyučuje lyžařská škola SkiResort Live. Půjčovna SkiResort Live na dolní stanici kabinkové lanovky a na Formánkách je otevřená denně. Pro běžkaře jsou upravené tratě na vrcholu Černé hory. 

V Peci pod Sněžkou je otevřeno víc než 8 km sjezdovek, které obsluhují 2 lanovky a 7 lyžařských vleků, či pojízdných pásů. Malé děti nebo začátečníci mohou využít velký dětský LIVE park Javor s nově zastřešeným pojízdným kobercem, kde vyučuje lyžařská škola SkiResort Live. Vstup do LIVE parku je možný pouze v případě výuky se SkiResort Live.

Na sjezdovku Javor v Peci můžete vyrazit i na večerní lyžování. V provozu je vždy v pátek, v sobotu a ve středu v čase 18:00 - 21:00.   

Ve Velké Úpě je znovu otevřená sjezdovka Portášky. Lyžaři mají denně k dispozici sjezdovku Modřín. Na Modřínu také funguje večerní lyžování. Vždy pondělí, úterý, čtvrtek v čase 18 – 21 hodin. 

V Černém Dole je otevřená hlavní sjezdovka Špičák u sedačkové lanovky Family Express, sjezdovka Saxner a příslušná lanovka a také velký dětský LIVE park s pojízdným kobercem a dětským vlekem Veronika a malou sjezdovkou. Vstup do LIVE parku (300 Kč / 2 hodiny) můžete zakoupit přímo u vstupu v kanceláři lyžařské školy SkiResort Live. Při výuce lyžařské školy SkiResort Live je vstup do LIVE parku zdarma. 

Na Malé Úpě jsou otevřené všechny sjezdovky včetně propojení. 

Skipasy doporučujeme koupit online, a to vždy se slevou oproti jejich nákupu na kamenných pokladnách.