Díky online nákupu zamiřte z parkoviště rovnou na sjezdovku

Po sezóně, ve které se ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC lyžovalo jen 9 dní, se největší lyžařský resort v Česku chystá na plnohodnotnou zimu. S většinou novinek se lyžaři setkají ještě před lyžovačkou. 

Pohodlnější nákup skipasů, rychlejší objednávka lyžařské školy i online půjčovna lyžařského vybavení - to jsou hlavní novinky směřující ke zkvalitňování služeb zákazníkům a s kterými jde SkiResort ČERNÁ HORA – PEC do sezóny 2021/22. Investice v řádech jednotek milionů korun mířily do digitalizace a zrychlení procesů online nákupu na skiresortcard.cz

Zatímco cena na kamenné pokladně se během zimy bude měnit jen se změnou sezón (tj. hlavní a vedlejší). Cena online bude reagovat na aktuální obsazenost SkiResortu v jednotlivých dnech. „Online koupený skipas bude vždy levnější než na kamenné pokladně. Sleva může být u stejného typu skipasu až 36%. Pro zákazníky platí, že čím dříve si skipas online koupí, tím lepší cenu dostanou,“ říká Jakub Janda, výkonný ředitel SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. 

Skipasy bylo možné koupit online i v minulosti, nutností ale bylo zaslání plastové karty poštou domů, nebo vyzvednutí karty v areálu či u vybraných ubytovatelů. Složitější byl i proces párování.  
Pro zjednodušení by měly být ve čtyřech areálech nově instalovány tzv. sKiosky, tedy výdejní automaty, ve kterých si lidé online koupený skipas vyzvednou a to kdykoliv. Díky novému pokladnímu systému a digitalizaci se zrychlí také proces nákupu na kamenných pokladnách. 

Ani skipasům se nevyhnulo zdražení: „Ceny skipasů reflektují stávající situaci na trhu a cenu vstupních komodit. Skokově zdražuje elektřina, výrazně dražší jsou pohonné hmoty  a zvýšily se mzdové náklady na sezónní zaměstnance. Nejméně pocítí zdražení skipasů ti lyžaři, kteří si skipasy koupí online s časovým předstihem,“ vysvětluje Jakub Janda. 
 

Vyberte si lyže online

Z pohodlí domova si ještě před lyžovačkou můžete vybrat i sjezdové lyže, snowboard, či skialpy. SkiResort Live letos spustí možnost zarezervovat si lyžařské vybavení a zaplatit za půjčení předem. Samotné vyzvednutí výstroje v provozovnách SkiResort Live zabere jen pár minut. Půjčovny SkiResort Live jsou umístěné v Peci pod Sněžkou, Janských Lázních, na Černé hoře, v Černém Dole, Velké Úpě i ve Svobodě vždy přímo u sjezdovek. 
Rezervovat online je možné i lyžařskou školu SkiResort Live, která učí nejen na sjezdovkách SkiResortu ale i ve vlastních dětských LIVE parcích s pojízdnými koberci a výukovými prvky. 

 

Lyžování jako bezpečná aktivita 

Lyžování je aktivita ve venkovním prostředí. „Stejně jako při krátké loňské zimní sezóně, tak během léta ve SkiResortu platila proticovidová opatření, kdy jezdí kabinky lanovky s otevřenými okny a ve vnitřních prostorách budov je nutné nosit respirátor. Sedačkové lanovky i vleky jsou z podstaty věci otevřené. Věříme, že česká vláda přijme taková opatření, která budou rozumná a umožní návštěvníkům užít si horské prostředí a lyžování,“ dodává Jakub Janda.