Rekordní start sezóny - přijeďte si ho užít

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC jsme dnes odstartovali zimní sezónu. Za podmínek, které ve východních Krkonoších nepamatujeme. Na sjezdovkách je 100 centimetrů sněhu. Od 2. prosince se na Černé hoře lyžuje na víc než 4,6 kilometrech sjezdovek, na Andělu v celé délce, na Ford Černohorské v celé délce s dojezdem až dolů ke kabině, a na dětské sjezdovce Sporty na vrcholu Černé hory. Lyžovat budeme už každý den, tak si naplánujte návštěvu SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC ve všední den a užijte si sjezdovky pro sebe.

Navíc, lyžuje se za speciální ceny prvního lyžování. Na první sníh zveme i běžkaře, pro které je od soboty na vrcholu Černé hory upravený desetikilometrový okruh. Už v pátek 8. prosince se otevřou sjezdovky také v Peci pod Sněžkou.

Koukněte, jak to aktuálně vypadá na sjezdovkách na záběrech.

Chystáte se na lyže, ale nestihli jste servis?  V dolní stanici kabinkové lanovky Vám s tím rádi pomůžeme. Malý servis zvládneme na počkání. Na začátku sezóny ale doporučujeme dopřát lyžím a snb velký servis, při kterém vám zdarma zapůjčíme nové lyže z půjčovny nebo test centra.   O první lyžování tak nepřijdete.