Na lyže o Velikonocích do Pece i na Černou horu

O Velikonocích by se mělo ochladit a počasí bude přát lyžování. Od čtvrtka 14.4. do pondělí 18.4. budou ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC v provozu 2 areály. 

V Peci pod Sněžkou si lidé mohou užít lyžování na téměř 10 km sjezdovek. Obsluhovat je budou 3 vleky a 2 lanovky. Otevřený bude také dětský LIVE park s pojízdnými pásy a půjčovna SkiResort Live. Online skipas lze koupit od 600 Kč na skiresortcard.cz a vyzvednout ve výdejním automatu sKiosku. 

Na Černé hoře je od čtvrtka do pondělí v provozu kabinková lanovka (8:30-16:00), kterou mohou využít pěší a běžkaři, pro které bude na vrcholu Černé hory upraveno 10 km běžeckých tras

Od pátku 15.4. do pondělí 18.4. budou navíc otevřené 2 sjezdovky v horní části Černé hory. Půjde o  Anděl a Zalomenou.  Celkem se otevře cca 2,2 km sjezdovek, které bude obsluhovat vlek Anděl. 
Na Černé hoře se lyžuje za speciální jízdné – 300 Kč (dospělý, junior/senior, dítě), paket 1+1 (dospělý + malé dítě) za 400 Kč. Tyto skipasy budou v prodeji  pouze na kamenné pokladně u dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních.