Kabinková lanovka se rozjede 15. května, půjčovna otvírá už v pondělí

Spolu s rozvolněním protiepidemických opatření Vlády ČR otvíráme už v pondělí 10. května 2021 půjčovnu horských elektrokol pro dospělé i děti v Janských Lázních. Kabinková lanovka se rozjede na víkend 15. května, sedačková lanovka na Portášky v sobotu 22. května.

U kabinkové lanovky z Janských Lázní na Černou horu počítáme v květnu s víkendovým provozem. Od června by tato lanovka měla vyvést návštěvníky z Janských Lázní již denně. Na Černé hoře bude ve dnech provozu lanovky otevřené výdejní okénko Fordbaru. 

Sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě začne jezdit ve víkendovém režimu od soboty 22. května. O sobotách a nedělích bude v provozu i v červnu. 

Rovněž Herní krajina Pecka se pro návštěvníky otevře až v sobotu 22. května. Některé herní prvky jsou totiž stále pod sněhem. 

Lanovkami bezpečně s jízdenkou online

Při přepravě lanovkou platí stejná pravidla jako při cestování jinými dopravními prostředky. Lidé musí mít po celou dobu přepravy ochranu úst a nosu a musí dodržovat rozestupy. Kabinky jsou větrané po celou dobu jízdy a všechny lanovky pravidelně dezinfikované. I toto léto platí, že v kabince nebo na sedačce spolu cestují pouze ti, kteří spolu na hory přijeli. Je jedno, zda jde o dvojici, nebo malou rodinnou skupinku. Aby byla přeprava ještě rychlejší a bezpečnější, bude možné koupit si jízdenku na lanovku online

Rezervujte si horské elektrokolo i koloběžku online

SkiResort Live půjčovna horských elektrokol pro dospělé i děti se v Janských Lázních, v budově kabinkové lanovky, otevře již v pondělí 10. května a zůstane otevřená denně.  
Půjčovna koloběžek SkiResort Live ve Velké Úpě na Portáškách bude otevřená od soboty 22. května, dále pak ve dnech provozu lanovky. 

Nově zavádíme online rezervaci elektrokol a koloběžek v půjčovnách SkiResort Live. Kromě horských elektrokol Qayron pro dospělé máme v nabídce také dětská elektrokola a vozíčky Thule, které je možné zapojit za elektrokolo. Vyrazit na kola v horském terénu tak může opravdu celá rodina. 

Rezervovat na konkrétní den a zaplatit online je možné i bez registrace. Potvrzení přijde do emailu a samotné vyzvednutí horského elektrokola, nebo koloběžky je pak otázkou pár okamžiků.