Sezóna 7. 12. odstartovala na Andělu

V sobotu 7. prosince jsme zahájili lyžařskou sezónu na sjezdovce Anděl v horní části Černé hory. Od soboty 14. prosince se rozjedou lanovky a vleky taky v Peci pod Sněžkou. 

První lyžaři mají k dispozici sjezdovku Anděl v délce 1100 metrů, na které leží zhruba 40 cm technického sněhu. Sjezdovka Anděl je otevřená nejen o víkendu 7. a 8. prosince, ale také v následujících všedních dnech. V provozu je denně i kabinková lanovka Černohorský Express, kterou se lidé dostanou od parkoviště v Janských Lázních na Černou horu ke sjezdovce Anděl a po lyžování zase zpět.  

Od soboty 7. prosince je možné na sjezdovku na Černé hoře vyrazit také s instruktorem lyžařské školy SkiResort Live a osvěžit si lyžařské dovednosti. V provozu je denně i půjčovna, test centrum Atomic Salomon a lyžařský servis na dolní stanici kabinkové lanovky. Vyzkoušet můžete také náš après ski Fordbar a restauraci na horní i dolní stanici lanovky. 

První lyžování za speciální jízdné 

Až do odvolání platí ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC speciální jízdné. Malé dítě má lyžování zdarma v doprovodu dospělé platící osoby. (1 dospělý platící + 1 malé dítě nar. v r. 2014 a mladší). 
•    400 Kč (dospělý - 1 den) 
•    300 Kč (junior/senior - 1 den)
•    200 Kč (dítě - 1 den)

Speciální jízdné není možné kombinovat s dalšími slevami nebo zvýhodněními (Střídavý skipas)

Věkové kategorie: MALÉ DÍTĚ – * 2014 a mladší; DÍTĚ – * 2008 - * 2013; JUNIOR – * 2002 - * 2007; DOSPĚLÝ – * 1958 - * 2001; SENIOR – * 1957 a starší

Výhled pro následující dny 

Jakmile to podmínky dovolí, budeme otvírat také další sjezdovky. Od 14. prosince počítáme se zahájením lyžařského provozu v areálu Pec pod Sněžkou a rozšířením počtu otevřených sjezdovek v areálu Černá hora. Detaily budeme upřesňovat v druhé polovině následujícího týdne. 

Aktuální informace najdete vždy na webu skiresort.cz