Respektem ke zdraví

Ve vnitřních prostorách budov i při přepravě v kabinkové nebo na sedačkové lanovce je nutné použít adekvátní ochranu úst a nosu.  V provozech SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC dbáme velmi pečlivě na dodržování všech bezpečnostních a hygienických opatření. 

 

Pozor na pusu, pozor na nos! 

Respirátor chrání a sluší zároveň, nosme jej proto ve všech vnitřních prostorách včetně půjčoven a na lanovkách SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC. 

 

 

 

 

Bezinfekčnost ověřena  

Oprávnění pro vstup do provozoven služeb ve smyslu aktuálně platných mimořádných opatření kontrlolujeme při každém nákupu na pokladně i webshopu SkiResortu.   

 

 

 

 

Mladým do 18 let stačí PCR, starší jen s certifikátem

Děti do  dovršení 12 let mohou na lyže bez testu i očkování. Junioři ve věku 12 - 18 let se musí prokázat platným negativním PCR testem, nebo - tak jako všichni starší 18 let - digitálním certifikátem bezinfekčnosti (potvrzením o očkování, nebo prodělaném onemocnění Covid-19). Starší 18 let se při nákupu jakéhokoliv skipasu nebo jízdenky mohou coby platným certifikátem prokázat potvrzením o očkování, nebo prodělaném onemocnění Covid-19. Pouze dospělé osoby tzv. rozočkované nebo  kontaindokobvané mohou nadto předložit negativní výsledek PCR testu (ne staršího než 72 hodin). Kontraindikované osoby, které ze zdravotních důvodů nemohou podstoupit očkování, junioři 12 - 18 let a osoby po 1. dávce očkování mají nárok na 5 PCR testů do měsíce. 

 

 

 

 

 

Udržuj si nadhled a 2metrový odstup

Osobní prostor každého z nás má výměru velkorysých 15,56 m². Nevstupujme do svých kruhů. 

 

 

 

 

Šplíchni si 

Účinná desinfekce rukou volně k použití ve všech provozovnách SkiResortu. 

 

 

 

 

Vyčištěno ozónem

Vnitřní prostor kabinek lanové dráhy i prostory půjčoven SkiResort live denně ionizujeme. 

 

 

 

 

Dekontaminační sprcha 

Lyže, hůlky, lyžáky i helmy z půjčovny SkiResort Live ženeme po každém použití do desinfekčních sprch. 

 

 

 

 

Respektuj navigační značení

Je to jednoduché; jdi, kam káže šipka. Naopak tam, kde je zákaz vstupu, nechoď. Z důvodu bezpečnosti mohou zůstat některé přepravní prostory návštěvníkům uzavřeny. 

 

 

 

 

On-line prodej

Přijeli jste kvůli horám, ne kvůli frontám. Skipas se slevou až 36% kupte raději on-line na www.skiresortcard.cz a frontám se raději vyhněte. 

 

 

 

 

Stop náhodným seznámením

Do kabinek mohou nastupovat pouze jednotlivci nebo malé rodinné skupinky.

 

 

 

 

Hlavně klid 

5 z 5 epidemiologů doporučují pohyb na čerstvém vzduchu ve výšce nad 1 000 m n. m. Volného pohybu si už umíme vážit, užívejme si ho zodpovědně.