Ideální sněhové podmínky a 39 km otevřených sjezdovek

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC leží na sjezdovkách víc než 1 metr sněhu. Lyžařské podmínky jsou tak ideální. Lyžuje se ve všech areálech – na Černé hoře, v Peci pod Sněžkou, v Černém Dole, ve Velké Úpě i ve Svobodě nad Úpou. Celkově nabízí SkiResort ČERNÁ HORA - PEC 39 km otevřených sjezdovek, na kterých leží víc než metr sněhu. V provozu je také lyžařský přejezd SkiTour a 12 linek skibusů.

Kromě denního lyžování nabízí SkiResort ČERNÁ HORA – PEC denně také večerní lyžování v areálech Černá hora a Pec pod Sněžkou. Lidé mohou vyrazit i na večerní sáňkování s průvodci SkiResort Live. Černohorská sáňkařská cesta je otevřená i pro denní sáňkování. Půjčovnu saní najdete v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních. 

Ve 4 největších areálech jsou denně otevřené dětské LIVE parky s pojízdnými koberci, ve kterých učí lyžařská škola SkiResort Live. U hlavních sjezdovek jsou otevřené také půjčovny, babysitting a servis SkiResortu. 

V Janských Lázních v LIVE parku Formánky a v Peci pod Sněžkou v LIVE parku Javor můžete denně vyrazit na odpolední bobování. K dispozici je také půjčovna bobů. 

Pro běžkaře upravujeme 70 km tras v okolí Černé a Světlé hory, Pece pod Sněžkou, Velké Úpy a Černého Dolu. 

Aktuální informace s detaily z jednotlivých areálů najdete vždy na našem webu v části webkamery/aktuální informace