Vyzkoušejte Lemurii a lanové centrum máte zdarma

Užijte si aktivní den v Peci pod Sněžkou. Přímo u přehrady v centru Pece najdete hned 3 atrakce, které budou děti bavit. 

Svést se můžete na bobové dráze Relaxpark, která je v provozu za každého počasí díky průhledným krytům. Ty se nasazují jen když prší, takže za hezkého počasí si užijete vítr ve vlasech i pořádnou rychlost.  

Hned vedle bobovky je dětský park Lemurie s obřími trampolínami, skluzavkami a průlezkami. Tady to děti rozhodně bude bavit. A vy si mezitím můžete dát skvělou kávu v 1. krkonošské palačinkárně CrêPec. Vstupenka do Lemurie platí celý den, takže klidně můžete vyrazit i na menší výlet a poté se do parku ještě vrátit. Děti to rozhodně ocení. 

Se vstupenkou z Lemurie můžete zamířit taky do lanového centra hned vedle přehrady. V Monkey parku mají děti možnost zdarma si projít Malý okruh. Opravňuje je k tomu právě platná vstupenka z Lemurie. 

Tak toho využijte a vyzkoušejte ty nejlepší dětské atrakce v Peci v jeden den.  

 

Vstup na bobovou dráhu, do Lemurie i do Monkey parku můžete koupit samostatně, nebo v rámci EnjoyCard, která je platná na 4 po sobě jdoucí dny