Od 21.3. víc než 25 km sjezdovek ve 3 hlavních areálech

Neděle 20. března je posledním lyžařským dnem v areálech Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. V ostatních areálech se uzavřou ke stejnému datu pouze vybrané sjezdovky. V hlavních areálech jako je Pec pod Sněžkou, Černá hora a Malá Úpa se lyžuje dál. 

Ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC se momentálně lyžuje na téměř 45 km sjezdovek, upravené jsou běžecké tratě, otevřené jsou LIVE parky pro lyžařskou výuku a v provozu jsou skibusové linky i lyžařský přejezd SkiTour. Pro většinu skibusů i SkiTour končí provoz v neděli 20.března. V následujícím týdnu spojí autobusy na bezplatné lince už jen areály Velká Úpa a Pec pod Sněžkou. 

Mimo provoz bude dětská lokalita na Formánkách v Janských Lázních, sjezdovka Protěž a Sport 2 na Černé hoře. V Peci se pak provoz zastaví u menších vleků jako je Slovan, Kladenka, či Eso. 

Páteřní vleky a lanovky zůstávají na Černé hoře i v Peci pod Sněžkou a samozřejmě také na Malé Úpě v provozu i dál. Na těchto sjezdovkách je stále zhruba 1 metr sněhu. 

Pokud to podmínky dovolí, mohlo by se na Černé hoře a v Peci lyžovat až do Velikonoc. 

Také večerní lyžování dozná změn. Zatímco tento týden ho lyžaři mohou využít ještě denně. Od příštího týdne nabídne lyžování za umělého osvětlení už jen Pec pod Sněžkou a to vždy v pátek a v sobotu na Javoru. 
Aktuální informace o provozu najdou lyžaři vždy na webu skiresort.cz v sekci webkamery, kde jsou také aktuální záběry ze sjezdovek.