Akce Test & Learn days o tomto víkendu v Peci

Jsou lyže a lyže. Ten rozdíl nepoznáte v internetových srovnávačích, ani v kamenných obchodech. Poznáte ho na sjezdovce. Test centrum Atomic & Salomon ve spolupráci s lyžařskou školou SkiResort Live pořádá seriál testovacích dnů. 

Posledním víkendem, ve kterém je možné vyzkoušet některé ze špičkových modelů je termín 9. a 10.3. v Peci pod Sněžkou v čase od 10 do 15 hodin. Vybírat tu můžete ze 70 párů lyží ze špičkových kolekcí roku 2018/19, ale také z modelů, které se na pulty obchodů dostanou letos teprve na podzim. 

Projeďte se na lyžích, na kterých závodí Ester Ledecká, Marcel Hirscher nebo Benjamin Raich. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, zda vám víc vyhovují slalomky, obřačky nebo all mountain lyže. Ve SkiResort Live si je můžete během testovacích dní koupit za lepší než internetové ceny. 
Zatímco vy budete testovat, o lyže, na kterých jste přijeli, se postarají servismani SkiResort Live. A na závěr každého dne se těšte na holandskou aukci, při které budeme dražit lyžařské vybavení. 

Vyberte si a testujte: 

Lyže značky Atomic 
-    Slalomky S9, na kterých závodí Ester Ledecká 
-    Obřačky G9, na kterých vyhrává Marcel Hirscher
-    Slalomky/obřačky X9, na kterých jezdí Benjamin Raich
-    Dámské sportovní Cloud 8 a Cloud 9, které potřebují pevný podklad a krátký oblouk 

Lyže značky Salomon
-    All mountain XDR, lyže, která potěší každého milovníka dynamické jízdy
-    S/Race – závodní řada s modely Pro, Rush, Shot
-    S/Max Blast – pohodlné lyže pro rekreační jízdu
-    Dámské all mountain Aira – lyže s dřevěným jádrem a karbonovou výstuhou

Podmínkou testování je předložení platného OP nebo cestovního pasu. Prosím počítejte s vratnou kaucí 5000 Kč. Vybírat můžete také v našem online katalogu.