Na víkend večerko a až 18 km sjezdovek

Od pátku 17. prosince se v areálu na Černé hoře otevře pro lyžaře dětská lokalita LIVE park Formánky s krátkým pojízdným kobercem a krátkou snowtubingovou dráhou. Vyučuje tu lyžařská škola SkiResort Live a lekci lze objednat online na skiresort.cz Na vrcholu Černé hory se pro malé lyžaře spustí vlek Sport 2 s přilehlou sjezdovkou.

V pátek a v sobotu večerko na Protěži

Na pátek 17. a sobotu 18. prosince je v areálu naplánováno také večerní lyžování na Protěži. Po oba dny mohou lyžaři využít skibus zdarma z centrálního parkoviště. Prozatím na Protěži plánujeme večerní lyžování pouze na tyto dva dny.

Další sjezdovky i večerko v Peci

V Peci pod Sněžkou se v pátek 17. prosince také otevřou nové sjezdovky a přepravní zařízení. Půjde o druhý vlek a sjezdovku na Javoru a také o lanovku Hnědý vrch s příslušnou sjezdovkou.

V Peci pod Sněžkou v pátek 17. prosince spustíme večerní lyžování na Javoru. Za umělého osvětlení se tu bude lyžovat již denně mimo Štědrý den, kdy večerní lyžování nebude.

Na víkend i Černý Důl

Na víkend 18. a 19. prosince se lanovka a dětský park rozjedou také v Černém Dole. Půjde o čtyřsedačkovou lanovku Family Express, příslušné sjezdovky a velkou dětskou lokalitu LIVE park s pojízdnými koberci. V provozu bude také vlek Veronika. V areálu Černý Důl se parkuje hned u sjezdovek zdarma na nově rozšířeném velkokapacitním parkovišti.

Skipasy online s vyzvednutím v automatu

V Černém Dole, stejně jako v Janských Lázních, Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě je možné vyzvednout online koupený skipas ve výdejním automatu tzv. sKiosku. V areálu Černý Důl se příští týden lyžovat nebude. Do každodenního provozu se vrátí od 25. prosince. Ve Velké Úpě plánujeme zahájit sezónu 23. prosince. 

Na víkend  by tak mohlo být ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC otevřeno víc než 18 km sjezdovek.