Na lyže znovu bez kovidových certifikátů

Od dnešního dne již není nutné prokazovat se při nákupu skipasů jakýmkoliv kovidovým certifikátem. Na hory už tak znovu může vyrazit úplně každý. Stačí jen lyže, hůlky, helma a skipas, ideálně koupený online na skiresortcard.cz.

Podmínky ve východních Krkonoších jsou skvělé. Na sjezdovkách SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC leží víc než metr sněhu. Lyžuje ve všech 6 areálech na víc než 46 km na 1 skipas. Mezi areály jezdí bezplatné skibusy, přejet z Černé hory do Pece lze také na lyžích díky SkiTour.

Běžkaři mají na vrcholu Černé a Světlé hory a Pece pod Sněžkou připraveno víc než 62 km tratí. Začínajícím skialpinistům doporučujeme výlety s průvodcem ze SkiResort Live. Vyrazit takto můžete i s dětmi. Půjčovny SkiResort Live mají v nabídce i juniorské sety.

Ve všech areálech u hlavních sjezdovek jsou otevřené dětské LIVE parky s pojízdnými koberci, kde vyučuje lyžařská škola SkiResort Live. Ve všech areálech můžete využít i půjčovny lyžařského vybavení. 

Na večerní lyžování lze přijet do 3 areálů. Do Janských Lázní na Protěž, do Velké Úpy na Modřín nebo do Pece na Javor, kde v pátek a v sobotu na Bullbaru hraje živá kapela.

Východní Krkonoše si můžete pořádně užít. Vyrazit lze na Černohorskou sáňkařskou cestu, nebo na snowtubing do Janských Lázní.