Lanovky, půjčovny i dětské parky v provozu

Kabinkovou lanovkou Černohorský Express z Janských Lázní na Černou horu se na hřebeny svezete každý den. O květnových i červnových víkendech je u horní stanice lanovky otevřený Dětský park Kabinka, kam mají vstup zdarma všichni s platnou jízdenkou z lanovky. Vydat se odtud můžete třeba k Černohorskému rašeliništi

V Janských Lázních je denně otevřená půjčovna koloběžek a horských elektrokol. Využít je můžete pro sjezd z Černé hory, který vede buď kolem Stezky korunami stromů, nebo kolem Modrých kamenů. 

Na sobotu 8. 6. chystáme na Černou horu velký Dětský den s mini zoo, kde najdete lamy, velbloudy i poníky. Více o akci zde O týden později se v Peci pod Sněžkou těšte na akci Den malých záchranářů.

V Peci pod Sněžkou je denně v provozu bobová dráha a dětský park Lemurie. O víkendech se k otevřeným atrakcím pro děti přidává i lanové centrum Monkey park s okruhem pro děti i dospělé a přejezdem přes přehradu. 

Ve Velké Úpě je sedačková lanovka Portášky v provozu o víkendu. Lidé ji mohou využít při cestě na Sněžku nebo třeba při návštěvě Herní krajiny Pecka. I zde bude o víkendu v provozu půjčovna koloběžek