Kdy končí lyžování v jednotlivých areálech a jak to bude s provozem lanovek dál?

Přesto, že lyžařské podmínky jsou zatím velmi dobré, je třeba myslet i na závěr sezón v konkrétních areálech SkiResortu. 
S koncem jarních prázdnin se v neděli 19.3. odpoledne uzavřou areály Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou. 
V areálech Černá hora a Pec pod Sněžkou se bude denně lyžovat nejméně do Velikonoc. 

V areálu na Černé hoře proběhne poslední večerní lyžování v sobotu 18.3., kdo si po tomto termínu bude chtít zajezdit večer, měl by zamířit do Pece pod Sněžkou, kde by večerko mělo probíhat ve vybraných dnech i dál. Vždy doporučujeme kouknout na aktuální informace na web skiresortu do sekce Webkamery.
V areálu Černá hora by se mělo naposledy lyžovat v pondělí 10.4. Kabinková lanovka bude v provozu i o víkendu 15. – 16.4. ale pouze pro pěší a výletníky. 

V Peci pod Sněžkou se vždy lyžuje nejdéle a to díky skvělé poloze a nadmořské výšce. Předpokládáme, že nejinak tomu bude i letos. S provozem počítáme nejméně do Velikonoc, pokud to ale podmínky dovolí, mohlo by se v Peci lyžovat na 3 – 4 sjezdovkách denně třeba až do 16.4. Večerní lyžování v tomto areálu končí v sobotu 18.3. 

Informace k závěru sezón v jednotlivých areálech berte jako orientační. Měnit se mohou s ohledem na počasí a zájem lyžařů. 

Skibusy
Provoz převážné většiny skibusů končí v neděli 19.3.. Po tomto termínu by měl být v provozu pouze CITY linka spojující Hotel Horizont a Javor a případně linka, která propojí parkovací dům a sjezdovky. Aktuální informace vždy najdete na webu skiresort.cz v sekci Webkamery. Školní skupiny, které bydlí mimo Pec po tomto termínu se mohou na individuální skibusové dopravě domluvit, pokud kontaktují infolinku SkiResortu na 734 153 153. 

Letní provoz lanovek 
Kabinková lanovka z Janských Lázní na Černou horu i sedačková lanovka Portášky se pro pěší a výletníky poprvé rozjedou na prodloužený víkend 29. 4. – 1. 5., následně pak znovu v termínu 6. – 8. 5..

Zatímco kabinkovou lanovku Černohorský Express čeká od 13. 5. již denní provoz, sedačková lanovka Portášky pojede jen o víkendech až do 17. 6. Od té doby pak také přejde do každodenního režimu. 
Sedačkovou lanovku Hnědý vrch čeká na jaře oprava převodovky a tak přesný začátek jejího letního provozu nyní neumíme dát. Vše se bude odvíjet od rozsahu nutných oprav.