Kabinková lanovka i Herní krajina denně, Portášky a Dětský park Kabinka na víkendy

Kabinková lanovka Černohorský Express je v červnu v provozu denně. Navštívit denně můžete také Herní krajinu Pecka. Přilehlá lanovka Portášky ve Velké Úpě je ale v provozu pouze o víkendech. Na soboty a neděle se otvírá na Černé hoře také Dětský park Kabinka. 

V Janských Lázních je půjčovna koloběžek a elektrokol otevřená denně. Na Černé hoře, na Portáškách i ve Velké Úpě zatím fungují půjčovny ve víkendovém provozu. Jak v případě jízdenek na lanovky tak v případě koloběžek a elektrokol doporučujeme online rezervaci předem.   

Kabinková lanovka z Janských Lázní na Černou horu jezdí denně od 9 do 17 hodin. Na Černé hoře je ve dnech provozu lanovky otevřené výdejní okénko Fordbaru. 

Sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě je ve víkendovém režimu až do konce června a to v čase 9 - 17 hodin. 

Herní krajina Pecka je pro návštěvníky otevřená denně. Ve všedních dnech bez podpory sedačkové lanovky.  

Až do prázdnin můžete o víkendech navštívit taky Dětský park Kabinka na Černé hoře.  

Lanovkami bezpečně s jízdenkou online

Při přepravě lanovkou platí stejná pravidla jako při cestování jinými dopravními prostředky. Lidé musí mít po celou dobu přepravy ochranu úst a nosu a musí dodržovat rozestupy. Kabinky jsou větrané po celou dobu jízdy a všechny lanovky pravidelně dezinfikované. I toto léto platí, že v kabince nebo na sedačce spolu cestují pouze ti, kteří spolu na hory přijeli. Je jedno, zda jde o dvojici, nebo malou rodinnou skupinku. Aby byla přeprava ještě rychlejší a bezpečnější, je možné koupit si jízdenku na lanovku online

Rezervujte si horské elektrokolo i koloběžku online

SkiResort Live půjčovna horských elektrokol a koloběžek pro dospělé i děti v Janských Lázních, v budově kabinkové lanovky, je otevřená denně. Užít si můžete krásný sjezd z Černé hory přes Stezku korunami stromů až do Janských Lázní.  
Půjčovna koloběžek SkiResort Live ve Velké Úpě na Portáškách je otevřená o víkendech. 

Nově zavádíme online rezervaci elektrokol a koloběžek v půjčovnách SkiResort Live. Kromě horských elektrokol Qayron pro dospělé máme v nabídce také dětská elektrokola a vozíčky Thule, které je možné zapojit za elektrokolo. Vyrazit na kola v horském terénu tak může opravdu celá rodina. 

Rezervovat na konkrétní den a zaplatit online je možné i bez registrace. Potvrzení přijde do emailu a samotné vyzvednutí horského elektrokola, nebo koloběžky je pak otázkou pár okamžiků.