41 km sjezdovek v 6 areálech na 1 skipas

Ve východních Krkonoších napadlo v minulém týdnu víc než 30 cm nového sněhu a na sjezdovkách SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC je místy víc než metr. 

Lyžuje se na 41 km sjezdovek ve všech areálech, tedy na Černé hoře, v Peci pod Sněžkou, Černém Dole, Velké a Malé Úpě a Svobodě nad Úpou. Na sjezdovkách je otevřená také řada atrakcí jako je zábavná trať Funline s tunelem, radar pro měření sjezdové rychlosti i měřené tratě pro slalom. Podrobné informace o otevřených sjezdovkách najdete na stránce Lanovky a vleky. Aktuální informace o provozu pak na stránce Webkamery.

Na sjezdovky, běžky nebo večerko? 

Ideální lyžařské podmínky tak přetrvávají nejen pro sjezdaře ale i pro běžkaře, pro které je otevřeno téměř 100 km tras. Doporučujeme vyrazit zejména na tratě v okolí Černé a Světlé hory a Pece pod Sněžkou, kde jsou podmínky nejlepší. 
Večerní lyžování je v provozu denně v Peci pod Sněžkou, Janských Lázní a Velké Úpě.

Mezi areály můžete přijet bezplatnými páteřními skibusovými linkami a mezi dvěma největšími, tj. Černou horou a Pecí pod Sněžkou navíc i lyžařským přejezdem SkiTour

A co po lyžování?

Jarní prázdniny jsou v plném proudu a SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabízí řadu aktivit také po lyžování. V Janských Lázních na Formánkách každé odpoledne organizujeme bezplatné animační programy pro děti nazvané jako Obříkova obora (pro 25.2. animační programy zrušeny). Na stejném místě je také 50 metrů dlouhá trať snowtubingu (snowtubing pro 25.2. uzavřen) a na Malé Úpě nejvýše položené kluziště. A pokud chcete poznat Krknoše trošku jinak, měli byste vyzkoušet průvodcované výlety na skialpech se SkiResort Live.

Ty nejaktuálnější informace najdete vždy na stránce Webkamery