Hotel OMNIA Relax & wellness****

SkiResort HOTEL OMNIA**** 4*hotel v Janských Lázních najdete jen pár metrů od budovy kabinkové lanovky na Černou horu. 

Ubytování

Ubytování je řešeno v pěti typech pokojů, kde si přijdou na své i rodiny s dětmi. Všechny pokoje jsou řešeny stejně moderně, jako celý komplex hotelu. V pokojích se nachází variabilní lůžka, která mohou sloužit jako manželská postel nebo oddělená lůžka. Kapacita hotelu je 43 pokojů = 110 lůžek. Celý hotel vč. pokojů je pokryt wi-fi připojením zdarma. V hotelu se nachází dětský koutek a pro sportovce máme též vyžití a to multifunkční tenisovou halu.

Gastronomie

SkiResort HOTEL OMNIA**** nabízí českou a evropskou kuchyni v pojetí moderní gastronomie. Samozřejmostí je poskytnutí slavnostních obědů, menu pro speciální příležitosti (svatby, narozeninové oslavy, Vánoce, Silvestr aj.), rautů, coffee breaků pro firemní akce. Nabízíme bohatý výběr českých i zahraničních vín, sektů a champagne, výběr destilátů, rumů, whisky, čepujeme regionální pivo Trautenberk.

Wellness

Pro uvolnění po celém dni využijete wellness zónu. Nachází se v ní relaxační bazén o velikosti 10x4 m, jehož součástí je vířivka. Zajít si můžete do finské sauny i na skvělou masáž.

 

Další možnosti

Parkoviště
Bazén
Masáže
Internet / Wi-Fi zdarma
Dětská herna
Lobby bar
Letní terasa
Konferenční prostory
Svatby
Hotel
Restaurace
Snídaně
Polopenze
Ala carte
Rauty
Buffety
Coffee breaky
Typ ubytování Hotel
Adresa Luční 327, Janské Lázně 542 25
Máte zájem o ubytování? Rezervovat ubytování

Ubytování na mapě