Hotel Horizont

Představte si, že bydlíte na úpatí nejvyšší české hory. A zároveň si užíváte zázemí moderního hotelu. To je hotel Horizont.

Ubytování

Vybírejte z celkem 135 pokojů – které mají výhled na Pec pod Sněžkou a okolní horizonty krkonošských hřebenů. K dispozici jsou standardní i Superior pokoje, včetně tří hotelových apartmá. A pro vaši ideální dovolenou s dětmi nabízíme rodinné pokoje, kdy pro vás propojíme dva pokoje vedle sebe – vy budete mít soukromí, vaše děti zase svůj ráj. 
Pokoje mají plně vybavené koupelny včetně fénu a tělové kosmetiky, LED televizi se satelitem, telefon, trezor, minibar a vysokokapacitní Wi-Fi připojení zdarma. V ceně je již zahrnuta skvělá snídaně formou bufetu a volný vstup do bazénu, sauny, vířivky a posilovny a v zimě samozřejmě skibus, který vás odveze od hotelu až na sjezdovky.
Pro naše nejmenší hosty máme zdarma k dispozici dětské postýlky a malý dárek pro klidné spaní.
V zimní i v letní sezóně je pro děti i dospělé připraven profesionální každodenní animační program

Gastronomie

Skvělé jídlo z hotelové kuchyně chválí hosté už léta. Za vším stojí šéfkuchař Jiří Švestka, který v Horizontu navázal na kuchařské umění svého otce. Spolu se svými kolegy připravuje jídla jak klasicky, s vášní pro recepty ze starých časů – tak i v duchu moderní gastronomie. Okouzlí vás bezkonkurenčně bohaté bufetové snídaně, případně večeře. Vyhlášená je i vlastní hotelová cukrárna, od které si dobroty nakupují také lidé z okolí. A některý z večerů nezapomeňte zajít na drink do SKY CLUBU. Ať vidíte noční Pec pořádně – z 18. patra hotelu.

Sport a wellness

Wellness je zde dostupný pro každého: jako hoteloví hosté máte po celou dobu pobytu zdarma bazén, vířivku, saunu i posilovnu. Od hotelových masérů si objednejte klasickou masáž či vířivou koupel s mořskou solí. Nebo vyzkoušejte tradiční thajské masáže. Uspořádejte turnaj ve stolním tenise, kuželkách, squashi, ricochetu či badmintonu.
Využít můžete také půjčovnu a servis lyží a v letních měsících horských kol a elektrokol.
Skibus od hotelu až na sjezdovky v ceně ubytování je v zimě standardem.
 

Další možnosti

Hotel
Typ ubytování Hotel
Adresa Velká Pláň 141 542 21 Pec pod Sněžkou
Máte zájem o ubytování? Rezervovat ubytování

Ubytování na mapě