Hotel Horizont

Představte si, že bydlíte na úpatí nejvyšší české hory. A zároveň si užíváte zázemí moderního hotelu. To je hotel Horizont.

Ubytování

Vybírejte z celkem 135 pokojů – které mají výhled na Pec pod Sněžkou a okolní horizonty krkonošských hřebenů. K dispozici jsou standardní i Superior pokoje, včetně tří hotelových apartmá. A pro vaši ideální dovolenou s dětmi nabízíme rodinné pokoje, kdy pro vás propojíme dva pokoje vedle sebe – vy budete mít soukromí, vaše děti zase svůj ráj. 
Pokoje mají plně vybavené koupelny včetně fénu a tělové kosmetiky, LED televizi se satelitem, telefon, trezor, minibar a vysokokapacitní Wi-Fi připojení zdarma. V ceně je již zahrnuta skvělá snídaně formou bufetu a volný vstup do bazénu, sauny, vířivky a posilovny a v zimě samozřejmě skibus, který vás odveze od hotelu až na sjezdovky.
Pro naše nejmenší hosty máme zdarma k dispozici dětské postýlky a malý dárek pro klidné spaní.
V zimní i v letní sezóně je pro děti i dospělé připraven profesionální každodenní animační program

Gastronomie

Skvělé jídlo z hotelové kuchyně chválí hosté už léta. Za vším stojí šéfkuchař Jiří Švestka, který v Horizontu navázal na kuchařské umění svého otce. Spolu se svými kolegy připravuje jídla jak klasicky, s vášní pro recepty ze starých časů – tak i v duchu moderní gastronomie. Okouzlí vás bezkonkurenčně bohaté bufetové snídaně, případně večeře. Vyhlášená je i vlastní hotelová cukrárna, od které si dobroty nakupují také lidé z okolí. A některý z večerů nezapomeňte zajít na drink do SKY CLUBU. Ať vidíte noční Pec pořádně – z 18. patra hotelu.

Sport a wellness

Wellness je zde dostupný pro každého: jako hoteloví hosté máte po celou dobu pobytu zdarma bazén, vířivku, saunu i posilovnu. Od hotelových masérů si objednejte klasickou masáž či vířivou koupel s mořskou solí. Nebo vyzkoušejte tradiční thajské masáže. Uspořádejte turnaj ve stolním tenise, kuželkách, squashi, ricochetu či badmintonu.
Využít můžete také půjčovnu a servis lyží a v letních měsících horských kol a elektrokol.
Skibus od hotelu až na sjezdovky v ceně ubytování je v zimě standardem.
 

Další možnosti

Parkoviště
Bazén
Vinárna s vinotékou
Masáže
Internet / Wi-Fi zdarma
Veřejné wellness
Herna pro teenagery
Venkovní dětské hřiště
Venkovní posezení s grilem
Dětská herna
Lobby bar
Letní terasa
Konferenční prostory
Svatby
Hotel
Restaurace
Snídaně
Polopenze
Plná penze
Ala carte
Rauty
Buffety
Coffee breaky
Typ ubytování Hotel
Adresa Velká Pláň 141 542 21 Pec pod Sněžkou
Máte zájem o ubytování? Rezervovat ubytování

Ubytování na mapě