Webkamery - aktuální informace

Černá hora

-0.8°C
1260 m n.m.

pátek
9°C

sobota
9°C

Provoz Lanovka mimo provoz více

Kabinková lanovka Černohorský Express začne jezdit v sobotu 15. května. V květnu počítáme s víkendovým provozem. Od června by tato lanovka měla vyvést návštěvníky z Janských Lázní již denně. Na Černé hoře bude ve dnech provozu lanovky otevřené výdejní okénko Fordbaru. SkiResort Live půjčovna horských elektrokol pro dospělé i děti se v Janských Lázních, v budově kabinkové lanovky, otevře již v pondělí 10. května a zůstane otevřená denně. Nově zavádíme online rezervaci koloběžek a horských elektrokol na webu SkiResortu. Rezervovat na konkrétní den a zaplatit online je možné i bez registrace. Potvrzení přijde do emailu a samotné vyzvednutí horského elektrokola, nebo koloběžky je pak otázkou pár okamžiků.

Pec pod Sněžkou

1.5°C
1100 m n.m.

pátek
5°C

sobota
6°C

Provoz Lanovka mimo provoz více

Sedačková lanovka Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou bude v provozu v červenci a srpnu. Kabinková lanovka Černohorský Express začne jezdit v sobotu 15. května. V květnu počítáme s víkendovým provozem. Od června by tato lanovka měla vyvést návštěvníky z Janských Lázní již denně. Sedačková lanovka Portášky začne jezdit ve víkendovém režimu od soboty 22. května. O sobotách a nedělích bude v provozu i v červnu. Rovněž Herní krajina Pecka se pro návštěvníky otevře až v sobotu 22. května. Některé herní prvky jsou totiž stále pod sněhem.

Velká Úpa

°C
m n.m.

pátek
7°C

sobota
8°C

Provoz Lanovka mimo provoz více

Sedačková lanovka Portášky začne jezdit ve víkendovém režimu od soboty 22. května. O sobotách a nedělích bude v provozu i v červnu. Rovněž Herní krajina Pecka se pro návštěvníky otevře až v sobotu 22. května. Některé herní prvky jsou totiž stále pod sněhem. Půjčovna koloběžek SkiResort Live ve Velké Úpě na Portáškách bude otevřená od soboty 22. května, dále pak ve dnech provozu lanovky. Nově zavádíme online rezervaci koloběžek a horských elektrokol na webu SkiResortu. Rezervovat na konkrétní den a zaplatit online je možné i bez registrace. Potvrzení přijde do emailu a samotné vyzvednutí horského elektrokola, nebo koloběžky je pak otázkou pár okamžiků.