O prázdninách kabinkou nebo sedačkou na hřebeny

Tři letní lanovky SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC můžete v červenci a srpnu využít denně. Díky lanovkám tak můžete vyrazit na hřebeny za turistikou, cyklistikou i do dětských parků u horních stanic lanovek. 

Z Janských Lázní vyjeďte kabinkovou lanovkou na Černou horu. Dětský park Kabinka je u horní stanice lanovky otevřený denně. 

Využít můžete i sedačkovou lanovku na Portášky ve Velké Úpě. O prázdninách je denně na Portáškách otevřená Herní krajina Pecka.

Poslední z letních lanovek SkiResortu je sedačková lanovka na Hnědý vrch. U její horní stanice můžete navštívit nejvyšší krkonošskou rozhlednu. Lanovka je v provozu denně, stejně jako trať DH Bramberk.

Vyzkoušejte si sjezd na horských koloběžkách nebo výlet na horském elektrokole. Naše půjčovny koloběžek SkiResort Live a půjčovna horských elektrokol SkiResort Live v Janských Lázních jsou otevřené. Teď už zbývá jen naplánovat výlet a vyrazit.

Pro horské koloběžky máme vytipované trasy z Černé hory i z Portášek ve Velké Úpě. S horským elektrokolem můžete vyjet až na místa, odkud je na Krkonoše nejhezčí výhled.