22 km běžeckých tras i online půjčovna

Podmínky na Černé hoře přejí běžkařům. Na vrcholu Černé hory je na víkend upraveno cca 22 km tras. Kompletně je upravený Malý okruh a nově také Velký okruh a Černohorská silnice. Na start běžeckých tratí vyveze zájemce kabinková lanovka Černohorský Express z Janských Lázní, která je v provozu denně od 8:30 do 16 hodin.

Rodinám s dětmi doporučujeme pěší výlet se sáňkami z Černé hory do Janských Lázní po Černohorské silnici. Trasa křižuje sjezdovky areálu na Černé hoře. Mezi úseky, které je možné jet na saních, jsou také rovinaté části.

O víkendu je možné si půjčit saně, skialpové sety, nebo běžkařské vybavení na dvou místech a to přímo v Janských Lázních na dolní stanici kabinkové lanovky (8:00 - 16:30), nebo v Peci pod Sněžkou na Javoru (so, ne: 8:00 - 16:00). Ve všední dny funguje formou výdejního okénka pouze půjčovna v Janských Lázních.

Lidé musí výpůjčku zaplatit předem online v eshopu na skiresort.cz a následně si s půjčovnou SkiResort Live telefonicky na 733 737 840  nebo emailem domluvit podrobnosti i čas vyzvednutí.  Pro zapůjčení saní volat nemusíte, máme jich v Janských Lázních připravené v dostatečném množství. 

Výdejní okénko FordBaru  je denně otevřené na Černé hoře. O víkendu bude otevřené také výdejní okénko u restaurace Na lanovce. V Peci bude fungovat výdejní okénko u Bullbaru pod sjezdovkou Javor v sobotu i v neděli.