Erlebnisprogramme

Firemní programy

Jsme silná společnost zajišťující kompletním zázemí včetně průvodců, sportovního vybavení, přepravy, ubytování a cateringu. Jsme SkiResortLive

Brožura SkiResortLive Firemní akce | zážitky v přírodě | adrenalin​ Prohlédnout online | Stáhnout (.pdf)

Relax

Zpomal, vydechni! Uřícených firemních eventů jste zažili už dost na to, abyste věděli, že někdy úplně stačí vytvořit prostor a čas, kde vám může být dobře.

Čekají vás například: průvodcované výlety, skialp tour, sněžnice, grilování na Černé hoře, sportovní lukostřelba, minigolf, Stezka korunami stromů, wellness

Více informacíMéně informací  Event designer 

Průvodcované výlety

Ať už na koloběžce, nebo elektrokole, provedou vás naši průvodci nejkrásnějšími místy Krkonoš. Náročnost a délku výletů upravíme podle možností vaši skupiny. Výlety je možné rozšířit o nordic walking, návštěvou krkonošských minipivovarů a rozhleden.

Skialp tour

Zimní Krkonoše lze nejlépe poznat na skialpových lyžích. Hřebenové tůry a sjezdy do údolí prokládáme výcvikem lavinového vyhledávání.

 

Sněžnice

To, že se cesta neprohrnuje, nám nemůže zabránit v uspořádání pěšího výletu po zasněžených pláních Krkonoš.

Grilování na Černé hoře

Něco nám říká, že takhle vysoko jste ještě neopékali. Pamatujeme na dost možná nejdůležitější přísadu správného barbecue; nezapomenutelné výhledy a k nim kvalitní lokální uzeniny a degustace pivních specialit z krkonošských minipivovarů.

 

Sportovní lukostřelba, minigolf

Jen ten, kdo se umí soustředit, nemine cíl. Zdokonalte se v dovednosti, která se stala evoluční výhodou lidského druhu. Lukostřelbu nabízíme jako volnou sportovní disciplínu nebo jako teambuildingovou aktivitu.

Stezka korunami stromů

Není les jako les. Výstup do korun stromů vás naučí poznat rozdíl. Vyhlídková plošina ve výšce 45 m nabízí panoramatický obraz východních Krkonoš.

 

Wellness

Hotel Omnia**** představuje kombinaci designu, architektury, gastronomie a wellness. Po dni plném zážitků může přijít vhod odpočinek v bazénu, vířivce, sauně nebo soláriu.


ADRENALIN A ZÁBAVA

Sami to cítíte; stihnout deadline může být výzva, ale opravdové dobrodružství číhá jinde. Není nutné se pro trochu toho vzrušení hned potápět mezi žraloky nebo vrhat střemhlav ze stratosféry. Stačí přijet do nejvyšších českých hor.

Podle sezóny vás čekají například: horské koloběžky, horská elektrokola, lezecká stěna, ledolezení, lanový park, lyžařské závody, sáňkování ve dne v noci, Snowtubing nebo bumper balls

Více informacíMéně informací Event designer 

Horské koloběžky

8 km dlouhý sjezd z Černé hory a 9 dalších koloběžkových tras spojených lanovkami vás se svistem kolem uší provede ikonickými místy východních Krkonoš. Disponujeme vybavením pro skupiny až do 200 osob.

Horská elektrokola

Vzdálenost už není strašák. S horskými elektrokoly přejedete za jedno odpoledne šest hřebenů, obkroužíte Sněžku a zadýchaní budete leda z dechberoucích výhledů. Disponujeme vybavením pro skupiny do 50 osob.

 

Lezecká stěna

Mezi 40 lezeckými cestami na nejvýše položené profilované lezecké stěně v ČR si každý najde tu svou, kde si vyzkouší:

  • Lezení s postupovým jištěním
  • Bouldering; lezení do výšky 3 metry bez jištění
  • Drytooling; lezení s cepíny
  • Slacklining; moderní provazochodectví

Lanový park

Udělejte si na kapesníku dračí uzel, na lanový park v Bukovém údolí byste neměli zapomenout. 25 lanových překážek se dvěma dlouhými přejezdy nad přehradou je zábavou, která učí důležitosti jeden druhého jistit.

 

Lyžařské závody

Odpíchnout se a jet. Nepřipravené vás na start nepostavíme. Profesionálně zajištěným závodům s časomírou TAG Heuer předchází tréninkový kemp pod vedením zkušených trenérů alpského lyžování.

Sáňkování ve dne v noci

Sáňkování je pro děti! Možná jinde, ale ne na nejstarší sáňkařské cestě v republice z Černé hory do Janských Lázní. Tip pro milovníky obzvláště rychlé jízdy; vydejte se s našimi průvodci na sáňkařskou po setmění, kdy je čerstvě upravená.

 

Snowtubing

Na nafukovacím kole se pozná, kdo umí řídit hýžděmi a kdo se jen veze. Jízdu klopenými zatáčkami si lze dopřávat ve dne i večer za umělého osvětlení. Dráha je umístěna v těsné blízkosti Hospůdky na Formánkách.

Bumper balls

Dvě věci jsou jisté:

  • v tomhle fotbalovém zápasu se nikdo nemusí bát o nastřelenou ruku,
  • hraje se hodně do těla

Vykutálené aktivity v nafukovacích bodyzorgingových koulích o průměru 1 m jsou vhodné pro skupiny od 8 – 40 osob.


Teambuilding a teamspirit

Dobrý tým se sám neudělá. Na tom se musí panečku makat. Kdo ale říká, že tahle práce musí být bez legrace? Nemusí!

Čeká vás například: Černá hora tour & Sněžka tour, orientační hra a geocaching, zážitková první pomoc nebo bumper balls

Více informacíMéně informací Event designer 

Černá hora tour & Sněžka tour

Ponořte se do strategické hry, vžijte se do role horských záchranářů a vyrazte za dobrodružstvím do nespoutané krkonošské přírody. Probuďte své dřímající schopnosti, naučte se zvládat stresové situace a posilte týmového ducha. Určeno pro firemní programy, zájmové skupiny, sportovní oddíly. Náročnost a délku upravíme podle možností vaši skupiny.

Orientační hra a geocaching

Najdeš cíl a neztratíš se? Zorientujte se v terénu, rozhodněte o prioritách a postupujte podle klíčových bodů a souřadnic. Orientační hra v prostředí hřebenových partií východních Krkonoš pro dvoučlenné hlídky i týmy doprovázené průvodci. Určeno pro firemní program, který spojuje sportovní výkon, turistiku, závodní atmosféru a orientaci v terénu. Je možné absolvovat pěšky, nebo na elektrokole.

 

Zážitková první pomoc

Probuď v sobě hrdinu. Program s velmi realistickou simulací zranění, se kterými se můžete v horách setkat. Aktivita vedená profesionálním záchranářem Horské služby. Samostatný program s odborným výkladem a závěrečným hodnocením, nebo doplňková aktivita k „Sněžka Tour“ a „Černá hora Tour“.