Nabídky práce

RESTAURACE A BARY

Kuchař / Kuchařka

Společnost SkiResort GASTRO s.r.o. hledá pracovníky na léto 2017 do provozoven v Janských Lázních Hospůdka na Formánkách a Bistro&Restaurant Na lanovce.

Zakládáme si na kvalitní kuchyni s čerstvými surovinami. Připravujeme pro zákazníky čerstvé těstoviny, pizzu dle italské receptury, steaky od místního řezníka a spoustu dalších skvělých pokrmů.

Potřebujeme pro Letní sezónu rozšířit náš tým o skvělé, milé a pracovité kolegy. Nabízíme HPP i DPP. Praxe v oboru není nutná, rádi vás naučíme vše, co budete pro práci potřebovat a jistě vás to ve vašem profesním životě posune dál. Nabízíme i celoroční zaměstnání.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat a učit se novým věcem
  • Týmovou spolupráci
  • Trestní bezúhonnost
  • Příjemné vystupování
  • Dobré organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • HPP
  • Motivující platové ohodnocení
  • Zvýhodněný skipas na celý rok pro zaměstnance a jejich blízké
  • Možnost ubytování
  • Příjemný a mladý kolektiv
  • Možnost celoročního zaměstnání

Své strukturované životopisy zasílejte na email: chmelikova@skiresort.cz

Číšník / servírka

Požadujeme:

  • Základní znalost AJ, NJ nebo Polského jazyka

Nabízíme:

  • HPP i DPP

DALŠÍ PROFESE

Hosteska

Do SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC hledáme hostesky, nástup od 2. 7. 2017. Brigáda je vhodná i pro studentky

Náplň práce:

  • Propagace nových služeb SkiResortu – rozdávání letáčků a prezentace služeb

Požadujeme:

  • Vstřícnost a příjemné vystupování
  • Komunikativnost
  • Spolehlivost
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni výhodou
  • Bezúhonnost

Nabízíme:

  • Zaškolení a seznámení s pracovní činností
  • Zázemí zavedené společnosti na trhu
  • 100 Kč/hod na dohodu
  • Pracovní doba 6 hod. denně (dle dohody a Vašich možností)
  • Pracovní oblečení
  • Benefitní program – Skipas na Vámi zvolený den v zimní sezóně

Životopisy zasílejte na email: novakt@skiresort.cz

Staniční lanové dráhy – elektrikář

Společnost MEGA Plus s.r.o., provozovatel lyžařských areálů, přijme do areálu Černá hora zaměstnance na pozici staniční lanové dráhy – elektrikář lanové dráhy Janské Lázně-Černá hora

Pracovní náplň:

  • Provozování lanové dráhy
  • Elektroúdržba strojního zařízení
  • Preventivní údržba

Požadavky:

  • ÚSO elektro, nebo strojní
  • Práce ve výškách
  • Spolehlivost, samostatnost

Životopisy zasílejte na email: tam@megaplus.cz

IT specialista

Společnost  MEGA PLUS s.r.o., provozovatel lyžařských areálů, přijme zaměstnance na pozici specialisty informačních technologií.

  • Obsluha, údržba a rozvoj informačních technologií a odbavovacích zařízení spojených s provozem lyžařského střediska

Požadavky:

  • Základní znalost IT technologií, fyzická zdatnost, řidičský průkaz sk. A, B, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zajímavou a zodpovědnou práci v největším českém lyžařském středisku, kariérní růst, zaměstnanecké výhody, notebook, mobilní telefon

Nástup: IHNED

Podrobnější informace na tel.: +420 724 394 334. Životopisy zasílejte na email: lambert@skiresort.cz