Závěr lyžařské sezóny v termínech

Lyžařská sezóna ve SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC se blíží k závěru. Termíny ukončení provozu služeb v jednotlivých areálech proto najdete v následujícím přehledu. Termíny je třeba brát s rezervou. Mohou se změnit v závislosti na počasí. Aktuální informace si prosím vždy ověřte na webu v části Webkamery

Skibusy a SkiTour

Provoz skibusových linek a roleb SkiTour je ukončen.

Areál Černá hora

V provozu je denně také kabinková lanovka Černohorský Express, sedačková lanovka Hofmanky Express a vleky Anděl, Sport 1 a Sport 2. Celkově tak tento areál na víkend nabídne téměř 10 km sjezdovek. Večerní lyžování v tomto areálu je již ukončeno. Černohorská sáňkařská cesta je zavřená, dětská lokalita Formánky je zavřená. 

SkiResort Live - lyžařská škola, půjčovna a servis - v budově dolní stanice kabinkové lanovky v provozu denně. 

Provoz lyžařského areálu i SkiResort Live bude ukončen 7.4. 

Areál Pec pod Sněžkou

Areál nabízí lyžování na 8 km sjezdovek. Večerní lyžování na Javoru v provozu pouze v pátek a sobotu 5. a 6. dubna.

SkiResort Live - lyžařská škola, LIVE park a půjčovna na Javoru v provozu denně až do 7.4. Ve stejný den také končí provoz lyžařského areálu. 

Areál Svoboda nad Úpou, Černý Důl a Velká Úpa

Lyžařská sezóna v těchto areálech skončila. 

Lanovky v dubnu a o Velikonocích

O víkendu 13. a 14. dubna bude v provozu kabinková lanovka Černohorský Express (Janské Lázně – Černá hora). Následně se kabinka znovu rozjede na velikonoční prázdniny, tedy od čtvrtka 18. dubna do pondělí 22. dubna. 

Další dvě letní lanovky SkiResortu - Hnědý vrch (Pec pod Sněžkou) a Portášky (Velká Úpa) by měly být v provozu od pátku 19. dubna do pondělí 22. dubna.  

Letní provoz lanovek je již aktualizován v letní části webu SkiResortu v sekci Lanovky