Vyvezte se na hřebeny lanovkou i v září, do údolí sjeďte na koloběžce

Na hřebeny se lanovkou dostanete i v září. Kabinková lanovka Černohorský Express a sedačková lanovka Portášky jsou v provozu denně, sedačková lanovka Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou pak vždy o víkendu. Každý den tak můžete vyrazit Herní krajinu Pecka na Portáškách ve Velké Úpě, nebo na Černohorské rašeliniště na Černé hoře. 

V Janských Lázních je půjčovna koloběžek a elektrokol otevřená denně a to od 9 do 17 hodin. Na Černé hoře se půjčovna koloběžek otvírá vždy o víkendu. Ve Velké Úpě a na Portáškách počítejte v září také pouze s víkendovým provozem. Jak v případě jízdenek na lanovky tak v případě koloběžek a elektrokol doporučujeme online rezervaci předem.   

Kabinková lanovka Černohorský Express je v září v provozu denně od 9 do 17 hodin. Na Černé hoře je ve dnech provozu lanovky otevřený Fordbar, kde se můžete občerstvit. Dětský park Kabinka na Černé hoře je v září otevřený pouze o víkendech.  

Sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě jezdí denně od 9 do 17 hodin a vyveze vás k Herní krajině Pecka, nebo ušetří kroky při cestě na Sněžku. Vždyť na téhle lanovce se front bát nemusíte.  

Herní krajina Pecka je pro návštěvníky otevřená denně a vstup do ní je bezplatný.   

Sedačková lanovka Hnědý vrch je v září v provozu pouze o víkendech od 9 do 17 hodin. Vyveze vás k nejvyšší rozhledně v Krkonoších. Vstup na rozhlednu je bezplatný. 

Lanovkami bezpečně s jízdenkou online

Při přepravě lanovkou platí stejná pravidla jako při cestování jinými dopravními prostředky. Lidé musí mít po celou dobu přepravy ochranu úst a nosu a musí dodržovat rozestupy. Kabinky jsou větrané po celou dobu jízdy a všechny lanovky pravidelně dezinfikované. I tento podzim platí, že v kabince nebo na sedačce spolu cestují pouze ti, kteří spolu na hory přijeli. Je jedno, zda jde o dvojici, nebo malou rodinnou skupinku. Aby byla přeprava ještě rychlejší a bezpečnější, je možné koupit si jízdenku na lanovku online

Rezervujte si horské elektrokolo i koloběžku online

SkiResort Live půjčovna horských elektrokol a koloběžek pro dospělé i děti v Janských Lázních, v budově kabinkové lanovky, je otevřená denně. Užít si můžete krásný sjezd z Černé hory přes Stezku korunami stromů až do Janských Lázní.  

Pohodlě můžete rezervovat online elektrokola a koloběžky v půjčovnách SkiResort Live. Kromě horských elektrokol Qayron pro dospělé máme v nabídce také dětská elektrokola a vozíčky Thule, které je možné zapojit za elektrokolo. Vyrazit na kola v horském terénu tak může opravdu celá rodina. 

Rezervovat na konkrétní den a zaplatit online je možné i bez registrace. Potvrzení přijde do emailu a samotné vyzvednutí horského elektrokola, nebo koloběžky je pak otázkou pár okamžiků.