Únorlyžmo - soutěž o lyže, helmu i skvělé brýle

Kdepak, únor se lyžařsky zahanbit nenechá. Spřáhnul se se značkou Atomic a je z toho soutěž. V krásných krabicích v barvě atomičí červeně na vás čekají brýle, helma a nadto jedny lyže, které jsou sice zelené, ale trochu červeně se jmenují; jsou to lyže Redster X9. Komu to všechno dáme?

#unorlyzmo

Nemusíte být nejrychlejší, nejkrásnější ani nejchytřejší, šanci vyhrát získává každý, kdo si na měsíc únor koupí jakýkoliv skipas online na www.skiresortcard.cz a zároveň na svou registrovanou SkiResort kartu uplatní slevu na jakoukoliv službu SkiResort Live (lyžařská škola, půjčovna, servis).

Jak bys třeba mohl soutěžit:

Jednoduše, na www.skiresortcard.cz kup jakýkoliv skipas s únorovou platností a svou registrovanou SkiResort Card pak uplatni jako slevovou kartičku v obchodech, půjčovnách, servisech a lyžařských školách SkiResort Live. Jo, tahle nenápadná plastová karta ti prohrne cestičku k pěkné 10% slevě. A je to, už soutěžíš.

O co se lyžuje?

  • Lyže Atomic Redster X9
  • Helmu Atomic Savor Visor Stereo
  • Brýle Atomic Count 360° Stereo

Všechny výhry jsou k prohlédnutí a vyzkoušení v půjčovně a obchodě SkiResort Live na dolní stanici kabinkové lanovky Černohorský Express.