Testování špičkových lyží i aukce naruby, kde lyže získá ten, kdo si počká na nejnižší cenu

Přijeďte si v pátek 2.3. a v sobotu 3.3. zalyžovat na Černou horu a přitom si vyzkoušejte lyže, na kterých jezdí olympijští vítězové Ester Ledecká a Marcel Hirscher. Každý den vydražíme jedny lyže v rámci tzv. holandské aukce. - získá je ten, kdo si počká na nejnižší cenu.

Máme pro Vás připravených sto párů dámských i pánských lyží na slalom, obří slalom, či all-mountain. Jde o lyže z modelové řady 2018 i 2019. Jen tento pátek a sobotu si tak můžete na Černé hoře vyzkoušet i ty špičkové modely, které budou na pultech sportovních obchodů až na podzim tohoto roku!

V rámci této dvoudenní akce bude probíhat také výprodej aktuálních modelů testovacích lyží a to se slevou až 70%. 

Těšte se poprvé na tzv. holandskou aukci, ve které lyže získá ten, kdo si počká na nejnižší cenu. 

Jde o aukci s klesající cenou. „Vyvolávací cena lyží bude na začátku aukce nadhodnocená a během aukce ji budeme snižovat, dokud se nepřihlásí některý ze zájemců, že za tuto sníženou cenu lyže bere. Určitě to bude legrace a kdo vydrží s „nervy“ v rámci aukce nejdéle, může získat lyže třeba se 70% slevou,“ vysvětluje Jakub Janda. Do holandské aukce budou vybrány vždy jedny špičkové lyže denně. Aukce bude probíhat v pátek v 15 hodin a v sobotu ve 12 a ve 14 hodin.

Stánek SkiResort TEST CENTRA najdete v pátek 2.3 a v sobotu 3.3. v blízkosti horní stanice kabinkové lanovky na Černé hoře. Testování probíhá vždy od 10 do 15 hodin.