Na lodičky, na minigolf, na trampolíny, na výlet, na hory 

Vyrazit na hory v parném létu se vyplatí. Ve východních Krkonoších vás čekají mírnější teploty, krásné výhledy i spousta zážitků v dětských parcích u horních stanic lanovek. 
 

Na Černou horu 

Ve výšce 1260 metrů nad mořem na Černé hoře na vás čeká 8 aktivit Dětského parku Kabinka s lodičkami, bungee trampolínami, lezeckou stěnou, kárami a také minigolfem. Vyjedete sem z Janských Lázní kabinkovou lanovkou. Jen kousek od Dětského parku Kabinka je pak skvělý cíl vašeho výletu – Černohorské rašeliniště. 

Na Černohorské rašeliniště je to z Černé hory kousek, otevřené je teprve chvíli, po rekonstrukci povalových chodníků a tak stojí za to sem vyrazit. A kam dál? Svůj výlet zakončete v Peci pod Sněžkou, kam je to příjemná procházka. 

Do Velké Úpy na Herní krajinu Pecka 

Příjemně je i na Portáškách ve Velké Úpě, na Herní krajině Pecka. Vstup na interaktivní naučné hřiště Herní krajina Pecka je bezplatný a vyjet k němu můžete pohodlně sedačkovou lanovkou z Velké Úpy.

Při cestě z hřebenů vás osvěží vítr ve vlasech. Těšte se na něj při sjezdu na koloběžce z Černé hory i z Portášek. Půjčte si koloběžku ve SkiResort Live půjčovnách a užijte si parádní sjezd s krásnými výhledy.

Zvolit ale můžete i výlet na horských elektrokolech. Půjčovna SkiResort Live v Janských Lázních v budově lanovky má v nabídce kvalitní e-kola Scott a Qayron a k nim také dětská e-kola případně vozíček za kolo Thule Chariot Sport 2. Navíc platí, že ke dvěma dospělým elektrokolům půjčujeme zdarma dětské elektrokolo, nebo vozíček za kolo a tak rodinnému výletu na elektrokolech nic nebrání.

Na hory bez obav-19

Stále také platí, že jízdenky na lanovky můžete koupit online a ve všech našich půjčovnách i na lanovkách platí zvýšená hygienická opatření, díky kterým můžete na hřebeny vyrazit bez obav. Kabinky lanovky i prostory půjčovny SkiResort Live se každý den ionizují. Desinfekční sprchou prochází po každé zápůjčce koloběžky, kola a například i helmy. Více o bezpečnosti na lanovce a v půjčovnách zde.

Animační programy pro děti na Černé hoře a v Peci 

Na hřebenech Krkonoš znovu organizujeme letní příměstské tábory, na které své děti můžete přihlásit třeba jen na jeden den. Vyberte si z programu Base Campu a Monkey Campu a zavolejte nebo napište do SkiResort Live.