28,5 km sjezdovek za ceny vedlejší sezóny

Od 1. března se ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC bude lyžovat na 28,5 km sjezdovek, na kterých je od 30 do 100 cm sněhu a lyžuje se ve 4 ze 6 areálů. Zároveň začne platit ceník vedlejší sezóny. Pro děti je možné zakoupit jednodenní skipas od 490 Kč a pro dospělého od 800 Kč a to pohodlně před příjezdem na eshopu.

Nejlepší lyžařské podmínky zůstávají v Peci pod Sněžkou, ve které jsou upraveny téměř všechny sjezdové tratě a v provozu je 12 ze 14 přepravních zařízení. Lyžovat ve 2 areálech v 1 den můžete nadále díky přejezdu SkiTour, který lyžařsky a rolbami propojuje Černou horu a Pec pod Sněžkou a zůstává otevřený. 

V areálu na Černé hoře bude od pátku přerušen provoz šestisedačkové lanovky Hofmanky Express a přilehlá sjezdovka. Ostatní sjezdovky v areálu zůstávají otevřené a lyžovat se tu bude na víc než 11 km sjezdovek

Ve Velké Úpě od pátku zůstane otevřená pouze dětská sjezdovka Sagasserovy boudy na vrcholu Portášek, ke které se dostanete sedačkovou lanovkou Portášky. Ta jezdí každou hodinu. (takto: 8:30, 9:00, 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00.)

Koukněte na aktuálně otevřené sjezdovky v jednotlivých areálech, nebo rovnou na webkamery, kde uvádíme vždy i ty nejaktuálnější informace k provozu

Koupit skipas  

Večerní lyžování, lyžařská škola a skibusy 

Lyžařská škola SkiResort Live učí v LIVE parku na Javoru v Peci i v LIVE parku na Černé hoře a v LIVE parku Formánky v Janských Lázních. Rovněž půjčovny jsou v areálech otevřené bez omezení.

V pátek a v sobotu můžete v Peci vyrazit na večerní lyžování na Javoru. V pátek večer k tomu na Bullbaru zahrají legendární Grepy.

O víkendu si zdarma můžete otestovat špičkové lyže Salomon v Salomon Showroom na vrcholu Černé hory. Rovněž test centrum na dolní stanici kabinkové lanovky v Janských Lázních půjčuje o víkendu lyže zdarma.

Bavit se ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC budou i výletníci, kteří mohou vyzkoušet v Peci třeba bobovou dráhu v Relaxparku

Koupit jízdenku na bobovku nebo na lanovku 

Pro lyžaře zůstávají v provozu páteřní skibusové linky 1 a 2, tedy červená linka spojující Janské Lázně a Pec pod Sněžkou a oranžová linka, která propojuje Velkou Úpu a Pec pod Sněžkou. Rovněž CITY linky v Janských Lázních a v Peci zůstávají v provozu. Mimo provoz jsou páteřní linky do Černém Dolu a do Svobody nad Úpou (modrá a žlutá).