výLETNÍ BUS - Janské Lázně - Pec pod Sněžkou a zpět

Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku výLETNÍho BUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě výLETNÍM BUSem.

 

Jízdné 100 Kč (dospělý: 15+ let) / 60 Kč (dítě: 6 - 14,99 let) je jednotné ze všech zastávek výLETNÍ BUSu. Jízdenka platí pouze v den prodeje, je jednosměrná s možností přerušení jízdy. 

Dítě do 5,99 let má přepravu zdarma. Přeprava kol, horských koloběžek a kočárku zdarma pro osoby s platnou jízdenkou. Přeprava psů zdarma. Pes musí mít náhubek po celou dobu přepravy.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu jízdního rádu v případě nepříznivých klimatických podmínek.

 

Jezděte výLETNÍM BUSem bez omezení počtu jízd po 4 dny s EnjoyCard, nebo neomezeně celé léto s výLETNÍ sezónkou a užijte si ta nejlepší horská dobrodružství

 

JÍZDNÍ ŘÁD PRO LÉTO 2023            
Pec p. Sněžkou - Velká Úpa - Janské Lázně 1 3 5 7 9 11
Pec p. Sněžkou, Relaxpark  9.00 10.30 12.00 14.00 16.00 17.35
Pec p. Sněžkou, parkoviště U kapličky  9.02 10.32 12.02 14.02 16.02 17.37
Pec p. Sněžkou, Javor (směr LANOVKA Hnědý vrch) 9.05 10.34 12.05 14.05 16.05 17.40
Pec p. Sněžkou, autobusové nádraží 9.07 10.35 12.07 14.07 16.10 17.44
Pec p. Sněžkou, dopravní terminál 9.10 10.39 12.10 14.10 16.13 17.47
Velká Úpa, náměstí (LANOVKA Portášky) 9.16 10.43 12.16 14.16 16.19 17.53
Velká Úpa, Barrandov x 10.45 12.18 14.18 16.21 x
Velká Úpa, Vavřincův Důl x 10.46 12.19 14.19 16.22 x
Temný Důl, odb. Malá Úpa 9.20 10.47 12.20 14.20 16.23 17.57
Temný Důl, Veselý výlet 9.22 10.49 12.22 14.22 16.25 17.59
Horní Maršov, most 9.27 10.54 12.27 14.27 16.30 18.04
Horní Maršov, Maršov III. 9.29 10.56 12.29 14.29 16.32 18.06
Svoboda n. Úpou, Maršov II. 9.31 10.58 12.31 14.31 16.34 18.08
Svoboda n. Úpou, Maršov I. 9.32 10.59 12.32 14.32 16.35 18.09
Svoboda n. Úpou, Sokolovna 9.33 11.00 12.33 14.33 16.36 18.10
Svoboda n. Úpou, autobusové nádraží 9.35 11.02 12.35 14.35 16.38 18.12
Svoboda n. Úpou, Sokolovna 9.36 11.03 12.36 14.36 16.39 18.13
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.37 11.04 12.37 14.37 16.40 18.14
Janské Lázně, Lesní Dům (Hospůdka na Formánkách) 9.39 11.06 12.39 14.39 16.42 18.16
Janské Lázně, LANOVKA Černohorský Express  9.40 11.07 12.40 14.40 16.43 18.17
Janské Lázně - Velká Úpa - Pec p. Sněžkou 2 4 6 8 10
Janské Lázně, LANOVKA Černohorský Express  9.52 11.20 13.20 15.10 17.00
Janské Lázně, Lesní Dům (Hospůdka na Formánkách) 9.54 11.22 13.22 15.12 17.02
Svoboda n. Úpou, hotel Prom x 11.24 13.24 15.14 17.04
Svoboda n. Úpou, Sokolovna x 11.25 13.25 15.15 17.05
Svoboda n. Úpou, autobusové nádraží x 11.27 13.27 15.17 17.07
Svoboda n. Úpou, Sokolovna x 11.28 13.28 15.18 17.08
Svoboda n. Úpou, Maršov I. x 11.29 13.29 15.19 17.09
Svoboda n. Úpou, Maršov II. x 11.31 13.31 15.21 17.11
Horní Maršov, Maršov III. 10.00 11.33 13.33 15.23 17.13
Horní Maršov, most 10.02 11.35 13.35 15.25 17.15
Temný Důl, Veselý výlet 10.03 11.36 13.36 15.26 17.16
Temný Důl, odb. Malá Úpa 10.05 11.38 13.38 15.28 17.18
Velká Úpa, Vavřincův Důl 10.06 11.39 13.39 15.29 17.19
Velká Úpa, Barrandov 10.08 11.41 13.41 15.31 17.21
Velká Úpa, náměstí (LANOVKA Portášky) 10.10 11.43 13.43 15.33 17.23
Pec p. Sněžkou, dopravní terminál 10.13 11.46 13.46 15.36 17.26
Pec p. Sněžkou, autobusové nádraží 10.15* 11.48* 13.48* 15.38* 17.28*
Pec p. Sněžkou, Javor (směr LANOVKA Hnědý vrch) 10.17* 11.50* 13.50* 15.40* 17.30*
Pec p. Sněžkou, parkoviště U kapličky  10.19* 11.52* 13.52* 15.42* 17.32*
Pec p. Sněžkou, Relaxpark  10.21 11.54 13.54 15.44 17.34

* pouze výstup


PROVOZ - LÉTO 2023
dny daného měsíce
Červen  3, 4, 10, 11, 17, 18, 24, 25
Červenec 1. - 31. 7.
Srpen 1. - 31. 8.
Září 1, 2, 3, 9, 10, 16, 17, 23, 24, 28, 29, 30
Říjen  28, 29

 

Objednejte si TourBUS pro přepravu více než 15 osob mimo jízdní řád.
Dopravce: Ing. Roman Koula, Trutnov, Kontakt: +420 608 476 112

Objednávka přepravy kol a elektrokol: 777 002 252