Víkend SkiResortu se blíží

O víkendu 17. a 18. září 2016 se u nás koná tradiční akce Víkend SkiResortu, kdy jsou hlavní atrakce v regionu za polovinu. Letos bude atrakcí více než dřív. Těšte se na čtyřkolky, bumper ball, malování na obličej, letní kino pro děti i další zábavu. 

Lanovky SkiResortu v Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě budou o víkendu 17. a 18. vozit děti do 12 let (11,99) zdarna. Všichni ostatní zaplatí 50% z ceny jízdného. Se slevou 50% bude i vstupné na rozhlednu na Černé hoře, či půjčovné koloběžek v ETC Sport v Janských Lázních. Vstup do dětského lanového Monkey parku v Peci pod Sněžkou, či na pohádkovou výstavu v IC Rýchorka ve Svobodě nad Úpou bude rovněž s 50% slevou. 

NOVÉ ATRAKCE NA ČERNÉ HOŘE 

Úplně zdarma budou pak nové atrakce na Černé hoře, kde si můžete vyzkoušet Bumper ball - sumo zápasy v obřích nafukovacích koulích, závody dvojic a trojic na lyžích, nebo dětské čtyřkolky a hoverboard. Pro nejmenší je připravený dětský koutek a pro malé sportovce i fotokoutek ve stylu síně slávy. 

Z Černé hory můžete dojít pěšky, nebo sjet na koloběžce až do Janských Lázní k Hospůdce na Formánkách, kde bude pro děti připraveno letní kino, malování na obličej i kouřící drinky. Dospělé pak potěší skvělé maso z grilu, nebo od 18 hodin živá hudba. 

PŘEHLÍDKA NOVÝCH VOZŮ FORD A ZKUŠEBNÍ JÍZDY 

Tradičním partnerem akce je Ford ČR a jeho autorizovaný prodejce Auto Trutnov. Po oba víkendové dny představí na centrálním parkovišti u kabinkové lanovky v Janských Lázní nové modely Ford a nabídne i zkušební jízdy.  

O Víkendu SkiResortu se v Janských Lázních, v Peci pod Sněžkou i ve Velké Úpě parkuje s 50% slevou. Pro přesun z Janských Lázní do Pece a nebo zpět můžete v sobotu využít také TourBUS, který jezdí za cenu 50 Kč za osobu.

FOTOSOUTĚŽ O SKIPASY 

Přijet na Víkend SkiResortu se vyplatí. Z fotografií, které vyfotíte a nasdílíte na fb profilu SkiResortu, budeme vybírat 5 nejhezčích. Jejich autorům pak pošleme skipas na zimní sezónu 2016/17.