TourBUS - autobus turystyczny

TourBUS - Janské Lázně - Pec pod Sněžkou i z powrotem

Wykorzystajcie podczas swoich wycieczek po wschodnich Karkonoszach kolejki linowe i linię autobusową TourBUS na trasie między Janskými Lázněmi i  Pecí pod Sněžkou. Odkryjcie nowe trasy wycieczkowe z których do swojego samochodu wrócicie  właśnie TourBUSem.

 

Bilety 100 CZK (Dorosły - 15+ lat) / 60 CZK (Dziecko - 6 - 14,99 lat) kosztują tyle samo z wszystkich przystanków TourBUSa. Bilet jest ważny tylko w dniu zakupu, obowiązuje na jeden kierunek z możliwością przerwania podróży. Przewoźnik zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy w razie niesprzyjających warunków pogodowych.
 

Przejazd dziecka do lat 5,99 gratis. Przewozy rowerów, hulajnóg górskich i wózków dziecięcych gratis dla osób posiadających ważny bilet. Przewozy psów gratis. Podczas przewozu pies musi mieć przez cały czas założony kaganiec.

Zarządca zastrzega sobie prawo do zmiany rozkładu jazdy w razie niesprzyjających warunków klimatycznych.

HARMONOGRAM LATO 2022
             
Pec p. Sněžkou - Velká Úpa - Janské Lázně  1 3 5 7 9 11 13
Pec p. Sněžkou, parking U kapličky  9.00 10.30 11.50 13.30 15.00 16:20 17.45
Pec p. Sněžkou, dworzec autobusowy 9.05 10.35 11.55 13.35 15.05 16.25 17.50
Velká Úpa, kwadrat (KOLEJKA Portášky) 9.08 10.38 11.58 13.38 15.08 16.28 17.53
Velká Úpa, Vavřincův Důl 9.10 10.40 12.00 13.40 15.10 16.30 17.55
Temný Důl, odb. Malá Úpa 9.11 10.41 12.01 13.41 15.11 16.31 17.56
Temný Důl, Veselý výlet 9.24 10.54 12.14 13.54 15.24 16.44 18.09
Horní Maršov, most 9.25 10.55 12.15 13.55 15.25 16.45 18.10
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.29 10.59 12.19 13.59 15.29 16.49 18.14
Janské Lázně, Lesní Dům (Hospůdka na Formánkách) 9.30 11.00 12.20 14.00 15.30 16.50 18.15
Janské Lázně, KOLEJKA Černohorský Express  9.31 11.01 12.21 14.01 15.31 16.51 18.16
Janské Lázně - Velká Úpa - Pec p. Sněžkou 2 4 6 8 10 12
Janské Lázně, KOLEJKA Černohorský Express  9.40 11.10 12.45 14.10 15.40 17.00
Janské Lázně, Lesní Dům (Hospůdka na Formánkách) 9.41 11.11 12.46 14.11 15.41 17.01
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.43 11.13 12.48 14.13 15.43 17.03
Horní Maršov, most 9.47 11.17 12.52 14.17 15.47 17.07
Temný Důl, Veselý výlet 9.48 11.18 12.53 14.18 15.48 17.08
Temný Důl, odb. Malá Úpa 10.01 11.31 13.06 14.31 16.01 17.21
Velká Úpa, Vavřincův Důl 10.02 11.32 13.07 14.32 16.02 17.22
Velká Úpa, kwadrat (KOLEJKA Portášky) 10.04 11.34 13.09 14.34 16.04 17.24
Pec p. Sněžkou, parking U kapličky  10.07 11.37 13.12 14.37 16.07 17.27
 

 

OBSŁUGA TourBUSu - LATO 2022
Lipiec  2. - 31. 7.
Sierpien 1. - 28. 8.
Wrzesień 3. - 4. 9.
Październik 28. - 29. 10.

Zarezerwujcie sobiei TourBUS na przewóz ponad 15 osób poza rozkładem jazdy.
Spedytor: Ing. Roman Koula, Trutnov, Kontakt: +420 608 476 112