Na koloběžkách z Černé hory ke Stezce korunami stromů

Užijte si 8 km dlouhé sjezdy z vrcholu Černé hory na koloběžkách

Obtížnost:

Délka trasy: 8,0 km


Z vrcholu Černé hory sjeďte do Janských Lázní, či ke Stezce korunami stromů na horských koloběžkách. Vyberte si ze tří nejoblíbenějších tras a užijte si výhledy, krásnou přírodu i adrenalin. Koloběžků vám rádi půjčíme v půjčovně SkiResort Live. Na začátek tras vás vyveze kabinková lanovka z Janských Lázní.

První trasa (žlutá) vede po Černohorské silnici přes Stezku korunami stromů do Janských Lázní. Měří 8 km a je jednoduchá. Při ní křižujete sjezdovky areálu a projíždíte pod kabinkovou lanovkou. (MAPA TRASY 1) 

Na druhé trase (oranžová), která vede přes Pardubické boudy, zastavte u skalního útvaru Modré kameny. Sice k nim musíte kousek pěšky, výhled z Modrých kamenů ale za tu námahu stojí. Na trase je i Hospůdka na Formánkách v Janských Lázních, jejíž součástí je velké dětské hřiště s trampolínou, minigolfové hřiště a kuželky. Trasa měří 10,5 km a je kvalifikovaná jako středně obtížná. (MAPA TRASY 2)

Třetí (zelená) varianta je nejdelší. Měří 11,5 km a zavede vás na druhou stranu Černé hory. Při sjezdu se těšte na výhledy na Sněžku i další krkonošské hřebeny. (MAPA TRASY 3) 

Využijte zvýhodněný balíček KOLOBĚŽKA + LANOVKA v půjčovně SkiResort Live

Online rezervace koloběžky ZDEMapa trasy 1


Mapa trasy 2


Mapa trasy 3Další tipy na výlet

Na koloběžce z Portášek do Velké Úpy a Pece pod Sněžkou

Obtížnost:

Délka trasy: 5 km

Vyberte si ze tří tras a sjeďte od Herní krajiny Pecka do Velké Úpy na koloběžce.

Zjistit více