Léto začíná! 3 lanovky, dětské parky, minigolf i půjčovny koloběžek v provozu denně!

Od 1. července přechází do každodenního provozu všechny 3 lanovky SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Jediná osmimístná kabinková lanovka v Česku, která vede z Janských Lázní na Černou horu, i sedačkové lanovky v Peci pod Sněžkou a ve Velké Úpě budou celé léto jezdit denně od 9 do 17 hodin. 

Jízdenky na lanovky je možné koupit online. Do fronty u pokladny už tak nemusíte. Lístek dostanete do svého emailu během pár minut a s mobilem v ruce jdete přímo k turniketu. Pro nákup jízdenky není nutná žádná registrace. 

Dětské parky na hřebenech otevřené denně

Dětský park Kabinka na Černé hoře nabízí letos více atrakcí. Kromě nejvýše položené lezecké stěny, bungee trampolín, slackline parku, šlapacích kár a lodiček mohou děti letos nově vyzkoušet také letní tubing. Hned u horní stanice lanovky na Černé hoře je nově umístěn také devítijamkový minigolf. Pro rodiny s dětmi jsou tyto atrakce od 1. července otevřené denně. 
Také Herní krajinu Pecka na Portáškách ve Velké Úpě můžete navštívit denně. Vstup na interaktivní naučnou stezku je bezplatný. 

Půjčovny koloběžek u horních stanic lanovek 

Hned u Herní krajiny Pecka i u Dětského parku Kabinka najdete během prázdnin denně otevřené půjčovny koloběžek SkiResort Live. V obou lokalitách si můžete užít sjezdy do údolí s krásnými výhledy. 

Dětské elektrokolo k dospělým kolům zdarma

Kdo má radši kolo než koloběžku, tomu doporučujeme vyrazit na horském elektrokole Scott nebo Qayron z půjčovny SkiResort Live v Janských Lázních. Nově máme v nabídce také vozík za kolo Thule Sport 2, do kterého se vejdou hned dvě děti. Díky elektropohonu kola ale jejich váhu příliš nepocítíte. A pokud už jsou děti větší, mohou vyrazit na dětském elektrokole. Jeho půjčení je ke dvěma elektrokolům pro dospělé zdarma.

Na hory bez obav-19

Stále také platí, že ve všech našich půjčovnách i na lanovkách platí zvýšená hygienická opatření, díky kterým můžete na hřebeny vyrazit bez obav. Kabinky lanovky i prostory půjčovny SkiResort Live se každý den ionizují. Desinfekční sprchou prochází po každé zápůjčce koloběžky, kola a například i helmy. Více o bezpečnosti na lanovce a v půjčovnách zde.

Vyberte si ze 6 termínů příměstských táborů

Na hřebenech Krkonoš znovu chystáme letní příměstské tábory. Vyberte si z 6 termínů na Černé hoře a v Peci pod Sněžkou, nebo zvolte přímo pobytový tábor v Peci pod Sněžkou. Program táborů i registrační formulář online zde