Denně dvě lanovky v provozu, na víkendy i třetí

Říká se, že babí léto na horách je nejhezčím obdobím. Kdo nedá na cizí řeči, může si to ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC na vlastní kůži ověřit. Na hřebeny jezdí denně 2 lanovky SkiResortu, třetí se přidává na víkendy a svátky. Navštívit můžete dětské parky a zahrát si i minigolf. 

Ve východních Krkonoších jsou v září denně v provozu kabinková lanovka na Černou horu a sedačková lanovka Portášky ve Velké Úpě. Užít si tak můžete denně také interaktivní hřiště Herní krajinu Pecka u horní stanice lanovky Portášky. Sedačková lanovka Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou je v září v provozu o víkendech a svátcích. U horní stanice lanovky Hnědý vrch je možné navštívit nejvyšší krkonošskou rozhlednu. 

Na Černou horu na minigolf

Ve výšce 1260 metrů nad mořem na Černé hoře na vás čeká o víkendech v září 8 aktivit Dětského parku Kabinka s lodičkami, bungee trampolínami, lezeckou stěnou, kárami a také minigolfem. Vyjedete sem z Janských Lázní kabinkovou lanovkou. Jen kousek od Dětského parku Kabinka je pak skvělý cíl vašeho výletu – Černohorské rašeliniště. 

Pro cestu ze hřebenů můžete zvolit sjezd na koloběžkách. Půjčte si koloběžku ve SkiResort Live půjčovnách a užijte si parádní sjezd s krásnými výhledy. Zatímco v Janských Lázních je možné půjčit si koloběžku v září denně, na Portáškách a ve Velké Úpě je půjčovna SkiResort Live otevřená pouze o víkendech. 

Zvolit můžete i výlet na horských elektrokolech. Půjčovna SkiResort Live v Janských Lázních v budově lanovky má v nabídce kvalitní e-kola Scott a Qayron a k nim také dětská e-kola případně vozíček za kolo Thule Chariot Sport 2. Navíc platí, že ke dvěma dospělým elektrokolům půjčujeme zdarma dětské elektrokolo, nebo vozíček za kolo a tak rodinnému výletu na elektrokolech nic nebrání. V září je otevřená denně.

Na hory bez obav-19

Stále platí, že jízdenky na lanovky můžete koupit online a ve všech našich půjčovnách i na lanovkách platí zvýšená hygienická opatření, díky kterým můžete na hřebeny vyrazit bez obav. Po dobu přepravy kabinkovou i sedačkovou lanovkou je třeba mít nasazenou roušku. Prostory lanovky i prostory půjčovny SkiResort Live se každý den ionizují. Desinfekční sprchou prochází po každé zápůjčce koloběžky, kola a například i helmy. Více o bezpečnosti na lanovce a v půjčovnách zde.