Na víkend 14 km sjezdovek a skvělé lyžařské podmínky 

Díky vydatné sněhové nadílce z posledních dní, můžeme ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC od pátku 14. 12. otevřít již druhý areál - lyžařská sezóna začne v Peci pod Sněžkou. Od víkendu rozšíříme počet otevřených sjezdovek a spustíme další lanovky a vleky. Celkově půjde o 14 km sjezdovek, na kterých leží 30 – 50 cm sněhu. Na vrcholu Černé hory bude na víkend pro běžkaře upraveno zhruba 10 km tratí. 

Černá hora 

Aktuálně se na Černé hoře lyžuje zhruba na 3 km sjezdovek. Otevřená je sjezdovka Anděl v plné délce, Zalomená a „dětská“ sjezdovka Sport 1. Od soboty 15.12. bude otevřená i 3 km dlouhá sjezdovka Ford Černohorská, která vede z vrcholu Černé hory až do Janských Lázní ke kabinkové lanovce a dále se rozjede vyhřívaná šestisedačková lanovka s bublinou Hofmanky Express a přilehlá sjezdovka. Na víkend tak budou mít lyžaři v Janských Lázních k dispozici 7 km sjezdovek. 

Pec pod Sněžkou 

V Peci pod Sněžkou zahajujeme lyžařskou sezónu v pátek 14. 12., kdy budou v provozu vleky Javor a Smrk. Otevřou se 3 sjezdovky a dále Funpark v horní části Javoru a rovněž dětský LIVE park Javor se 2 pojízdnými koberci. V sobotu 15. 12. se přidá i čtyřsedačková lanovka Zahrádky Express, a dalších 5 vleků. Areál v Peci tak od víkendu nabídne rovněž 7 km sjezdovek. 

 

Ještě v pátek mohou lyžaři využít speciální jízdné. Od soboty začne platit ceník standardní sezóny SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC.  

Speciální jízdné

  • 500 Kč (dospělý - 1 den) 
  • 400 Kč (junior/senior - 1 den)
  • 300 Kč (dítě - 1 den)
  • Dítě do 6 let má lyžování zdarma v doprovodu dospělé platící osoby. (1 dospělý platící + 1 dítě do 5,99 let zdarma).
  • Speciální jízdné není možné kombinovat s dalšími slevami nebo zvýhodněními (Střídavý skipas)
  • Věkové kategorie: dítě – 6 - 11,99 let; junior – 12 - 17,99 let; dospělý - 18 - 62,99 let; senior - nad 63 let

 

Apreś ski, lyžařská škola, půjčovna i servis SkiResort Live v provozu 

Pro návštěvníky SkiResortu je na vrcholu Černé hory otevřen FordBar i Bistro&Restaurant Na lanovce. Na dolní stanici lanovky je v provozu Bistro Lanovka.  

V provozu jsou také služby SkiResort Live, tedy lyžařská škola, půjčovna lyží, servis a test centrum Atomic & Salomon v budově dolní stanice kabinkové lanovky. Lyžařskou výuku si můžete rezerovat předem a to buď telefonicky na +420 733 737 840 nebo online přes rezervační formulář, ideálně alespoň 1 den předem. 

Kdy otevřeme další sjezdovky? 

Aktuální informace najdete vždy na našem webu v části webkamery/aktuální informace