3 lanovky a půjčovna koloběžek SkiResort LIVE na víkend v provozu

O víkendu vyražte do Krkonoš, kde jsou v provozu 3 letní lanovky SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. Vydat se můžete kabinkovou lanovkou na Černou horu z Janských Lázní, sedačkovou lanovkou Portášky ve Velké Úpě, nebo lanovkou Hnědý vrch v Peci pod Sněžkou. I letos návštěvníkům nabízíme TourPAS jako letní skipas na lanovky bez omezení počtu jízd. SkiResort LIVE půjčovnu, v jejichž nabídce jsou nové terénní koloběžky a horská elektrokola, najdete v budově kabinkové lanovky v Janských Lázních.

(SkiResort LIVE půjčovna: otevřeno denně. Do konce května v nabídce pouze koloběžky. E-kola budou v půjčovně k dispozici od června)

**

V létě 2017 jsou ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC v provozu 3 lanovky – kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní na Černou horu, sedačková lanovka HNĚDÝ VRCH v Peci pod Sněžkou a sedačková lanovka PORTÁŠKY ve Velké Úpě. 

Sedačková lanovka PORTÁŠKY, která je ideálním nástupním místem pro výlet na Sněžku, je v provozu od 1.5. již denně. Kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS je denně v provozu od 6.5. Lanovka HNĚDÝ VRCH v Peci pod Sněžkou je v květnu v provozu jen o víkendech a svátcích. Do denního provozu přejde až od 10.6.2017 

Vícedenní pobyt jedině s TourPASem

I letos je v nabídce SkiResortu TourPAS – letní „skipas“ na 1-7 dní, kdy je možné používat 3 lanovky bez omezení počtu jízd. Dospělého vyjde TourPAS na 3 dny na 450 Kč, na 7 dní je cena TourPASu 580 Kč. „Cena je tak výhodnější, než pokud by si člověk kupoval jízdné na každou lanovku zvlášť. TourPAS je možné využít při turistických výletech, cykloturistice, nebo třeba při sjezdech na koloběžkách,“ říká Petr Hynek, ředitel SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. I letos mohou lidé využít možnost získat TourPAS s 50% slevou nebo zdarma, pokud si objednají ubytování ve východních Krkonoších přes web SkiResortu

Sjezdy na koloběžkách a výlety na elektrokolech

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC letos poprvé otvírá vlastní půjčovny koloběžek a elektrokol SkiResort LIVE. Tu hlavní najdou lidé v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních. „V nabídce jsou nové terénní koloběžky CRUSSIS s kvalitními kotoučovými brzdami. Z Černé hory vedou hned 2 koloběžkové trasy dlouhé až 8 kilometrů, na kterých se mohou lidé těšit na krásné výhledy i adrenalin,“ doplňuje Petr Hynek. (SkiResort LIVE půjčovna: otevřeno denně. Do konce května v nabídce pouze koloběžky. E-kola budou v půjčovně k dispozici od června)

Úplně poprvé budeme ve SkiResort LIVE půjčovat od června i nová horská elektrokola SCOTT. „Horský terén Krkonoš dosud nebyl úplně pro každého. Nyní se na ta nejkrásnější místa Krkonoš dostanete prakticky bez námahy,“ říká Petr Hynek a dodává: „Pro e-kola jsme také připravili několik tras, které cyklisty zavedou z Janských Lázní až na Luční boudu nebo na Malou Úpu a zpět.“ K elektrokolu dostanou cyklisté podrobnou mapu cyklotras.

SkiResort LIVE půjčovna koloběžek otevřeno denně. Do konce května v nabídce pouze koloběžky. E-kola budou v půjčovně k dispozici od června.