Dětský park Kabinka na Černé hoře v září pouze o víkendech

Vyjeďte z Janských Lázní kabinkovou lanovkou na Černou horu, kde je u horní stanice lanovky Dětský park Kabinka. V září je park otevřený vždy o víkendech, včetně těch prodloužených. 

V nejvýše položeném dětském parku - ve výšce 1260 m.n.m., mohou vaše ratolesti vyzkoušet hned 6 aktivit. Připravena je tu nejvýše položená lezecká stěna se 40 cestami, slackline park, bungee trampolíny, šlapací káry, lodičky na retenční nádrži a půjčit si tu můžete i horské koloběžky. Do dětského parku platí jednorázové vstupné - 100 Kč na osobu. Pak už záleží jen na dětech jak dlouho je bude bavit bungee trampolína, nebo kolikrát se budou chtít projet na šlapací káře. 

Zatímco vaše děti budou střídat jednu aktivitu za druhou. Vy si můžete dát kávu nebo něco dobrého v našem Bistru a restauraci Na lanovce. 

Z Černé hory na koloběžce 

Z Černé hory doporučujeme sjet na horských koloběžkách. Půjčovnu najdete hned u horní stanice lanovky vedle Dětského parku Kabinka. Mezi Černou horou, Pecí pod Sněžkou a Velkou Úpou jsme vytipovali 60 km tras pro horské koloběžky. Je tedy jen na Vás, jestli sjedete do Janských Lázní ke Stezce korunami stromů, zamíříte na vyhlídku Modré kameny, nebo se rozhodnete pro úplně jinou trasu. 

Provoz Dětského parku Kabinka v září pouze o víkendech a prodlouženém víkendu 28.9. - 30.9.