TourBUS - turistický autobus

TourBUS - Janské Lázně - Pec pod Sněžkou - Černý Důl a zpět

Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi, Pecí pod Sněžkou a Černým Dolem. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem.

 

Jízda TourBUSem je pro držitele platného TourPASu zdarma nebo je nutné uhradit jednotnou zálohu ve výši 50 Kč na nákup TourPASu, kdy tato záloha bude při jeho koupi odečtena. Zálohu 50 Kč na nákup TourPASu je možné uplatnit pouze v den přepravy.

Dítě do 5,99 let má přepravu zdarma. Přeprava kol, horských koloběžek a kočárku zdarma pro osoby s platným TourPASem, či jízdenkou. Přeprava psů zdarma. Pes musí mít náhubek po celou dobu přepravy.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu jízdního rádu v případě nepříznivých klimatických podmínek.

 

Pec p. Sn. - Velká Úpa - Janské Lázně - Černý Důl 1 3 5 7 9 11 13
Pec p. Sněžkou, Infocentrum Turista 8.55 10.15 11.15 14.40 15.40 16.40 17.40
Pec p. Sněžkou, autobusové nádraží 9.00 10.20 11.20 14.45 15.45 16.45 17.45
Velká Úpa, náměstí (LANOVKA Portášky) 9.04 10.24 11.24 14.49 15.49 16.49 17.49
Velká Úpa, Vavřincův Důl 9.08 10.28 11.28 14.53 15.53 16.53 17.53
Temný Důl, odb. Malá Úpa 9.10 10.30 11.30 14.55 15.55 16.55 17.55
Temný Důl, Veselý výlet 9.12 10.32 11.32 14.57 15.57 16.57 17.57
Horní Maršov, most 9.14 10.34 11.34 14.59 15.59 16.59 17.59
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.20 10.40 11.40 15.05 16.05 17.05 18.05
Janské Lázně, Lesní Dům 9.24 10.44 11.44 15.09 16.09 17.09 18.09
Janské Lázně, LANOVKA Černohorský Express  9.26 10.46 11.46 15.11 16.11 17.11 18.11
Janské Lázně, Hofmanova Bouda 9.28 < 11.48 < < < 18.13
Černý Důl, náměstí 9.34 < 11.54 < < < 18.19
Černý Důl, skiareál (LANOVKA Saxner) 9.35 < 11.55 < < < 18.20
Černý Důl - Janské Lázně - Velká Úpa - Pec p. Sn.  2 4 6 8 10 12 14
Černý Důl, skiareál (LANOVKA Saxner) 9.40 < 12.00 < < < 18.20
Černý Důl, náměstí 9.41 < 12.01 < < < 18.21
Janské Lázně, Hofmanova Bouda 9.47 < 12.07 < < < 18.27
Janské Lázně, LANOVKA Černohorský Express  9.50 10.50 12.10 15.15 16.15 17.15 18.30
Janské Lázně, Lesní Dům 9.52 10.52 12.12 15.17 16.17 17.17 <
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.54 10.54 12.14 15.19 16.19 17.19 <
Horní Maršov, most 9.59 10.59 12.19 15.24 16.24 17.24 <
Temný Důl, Veselý výlet 10.00 11.00 12.20 15.25 16.25 17.25 <
Temný Důl, odb. Malá Úpa 10.02 11.02 12.22 15.27 16.27 17.27 <
Velká Úpa, Vavřincův Důl 10.04 11.04 12.24 15.29 16.29 17.29 <
Velká Úpa, náměstí (LANOVKA Portášky) 10.06 11.06 12.26 15.31 16.31 17.31 <
Pec p. Sněžkou, Javor (pouze výstup), (10 min chůze od LANOVKY Hnědý vrch) 10.10 11.10 12.30 15.35 16.35 17.35 <
Pec p. Sněžkou, Infocentrum Turista 10.12 11.12 12.32 15.37 16.37 17.37 <

PROVOZ TourBUSu
Květen 7.5. 14.5. 21.5. 28.5.
Červen 4. - 5.6. 11. - 12.6. 18. - 19.6. 25. - 26.6.
Červenec a Srpen     denně 
Září 3.9. 10.9. 17.9. 24.9.

Objednejte si TourBUS pro přepravu více než 15 osob mimo jízdní řád.
Dopravce: Ing. Roman Koula, Trutnov, Kontakt: +420 608 476 112