TourBUS - turistický autobus

TourBUS - Janské Lázně - Pec pod Sněžkou a zpět

Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem.

 

Jízdné 60 Kč (dospělý - 15+ let) / 40 Kč (dítě - 6-14,99 let) je jednotné ze všech zastávek TourBUSu. Jízdenka platí pouze v den prodeje, je jednosměrná s možností přerušení jízdy. 

Dítě do 5,99 let má přepravu zdarma. Přeprava kol, horských koloběžek a kočárku zdarma pro osoby s platnou jízdenkou. Přeprava psů zdarma. Pes musí mít náhubek po celou dobu přepravy.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu jízdního rádu v případě nepříznivých klimatických podmínek.

 

JÍZDNÍ ŘÁD PRO LÉTO 2017              
Pec p. Sněžkou - Velká Úpa - Janské Lázně  1 3 5 7 9 11 13
Pec p. Sněžkou, Infocentrum Turista 8.55 9.55 10.55 13.55 14.55 15.55 16.55
Pec p. Sněžkou, autobusové nádraží 9.00 10.00 11.00 14.00 15.00 16.00 17.00
Velká Úpa, náměstí (LANOVKA Portášky) 9.04 10.04 11.04 14.04 15.04 16.04 17.04
Velká Úpa, Vavřincův Důl 9.08 10.08 11.08 14.08 15.08 16.08 17.08
Temný Důl, odb. Malá Úpa 9.10 10.10 11.10 14.10 15.10 16.10 17.10
Temný Důl, Veselý výlet 9.12 10.12 11.12 14.12 15.12 16.12 17.12
Horní Maršov, most 9.14 10.14 11.14 14.14 15.14 16.14 17.14
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.20 10.20 11.20 15.20 16.20 17.20 18.20
Janské Lázně, Lesní Dům (Hospůdka na Formánkách) 9.24 10.24 11.24 15.24 16.24 17.24 18.24
Janské Lázně, LANOVKA Černohorský Express  9.26 10.26 11.26 15.26 16.26 17.26 18.26
Janské Lázně - Velká Úpa - Pec p. Sněžkou 2 4 6 8 10 12 14
Janské Lázně, LANOVKA Černohorský Express  9.30 10.30 11.30 14.30 15.30 16.30 17.30
Janské Lázně, Lesní Dům (Hospůdka na Formánkách) 9.32 10.32 11.32 14.32 15.32 16.32 17.32
Svoboda n. Úpou, hotel Prom 9.34 10.34 11.34 14.34 15.34 16.34 17.34
Horní Maršov, most 9.39 10.39 11.39 14.39 15.39 16.39 17.39
Temný Důl, Veselý výlet 9.40 10.40 11.40 14.40 15.40 16.40 17.40
Temný Důl, odb. Malá Úpa 9.42 10.42 11.42 14.42 15.42 16.42 17.42
Velká Úpa, Vavřincův Důl 9.44 10.44 11.44 14.44 15.44 16.44 17.44
Velká Úpa, náměstí (LANOVKA Portášky) 9.46 10.46 11.46 14.46 15.46 16.46 17.46
Pec p. Sněžkou, Javor (pouze výstup), (10 min chůze od LANOVKY Hnědý vrch) 9.50 10.50 11.50 14.50 15.50 16.50 17.50
Pec p. Sněžkou, Infocentrum Turista 9.52 10.52 11.52 14.52 15.52 16.52 17.52

PROVOZ - LÉTO 2017
Červen 3.6. 10.6. 17.6. 24.6. x x
Červenec, Srpen denně 
Září 2. - 3.9. 9. - 10.9. 16. - 17.9. 23. - 24.9. 28.9. 30.9.
Říjen 1.10. 7. - 8.10. 14. - 15.10. 21. - 22.10. 28. - 29.10.  x

Objednejte si TourBUS pro přepravu více než 15 osob mimo jízdní řád.
Dopravce: Ing. Roman Koula, Trutnov, Kontakt: +420 608 476 112