Co je SkiResort

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je ideální místo pro letní aktivní rodinnou dovolenou. Vyzkoušejte jedinou osmimístnou kabinkovou lanovku v ČR ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní na Černou horu i sedačkové lanovky HNĚDÝ VRCH v Peci pod Sněžkou a PORTÁŠKY ve Velké Úpě. 

Černá hora – ideální výchozí bod pro hřebenové túry, cyklovýlety, sjezdy na horských koloběžkách I rodinné výlety s kočárky. V Janských Lázních navštivte Hospůdku na Formánkách s dětským hřištěm a minigolfem.  

V Peci pod Sněžkou si můžete užít nádherné výhledy z nejvýše položené rozhledny v Krkonoších.

Z Velké Úpy se můžete vydat třeba na Sněžku. Lanovkou Portášky překonáte to nejvyšší převýšení. Zbytek cesty půjdete po trase, kterou chodili na nejvyšší českou horu po staletí horští nosiči.

 


TourPAS - společná zvýhodněná jízdenka

Užijte si letní aktivní dovolenou plnou výletů, adrenalinu, zážitků i odpočinku a ušetřete s TourPASem.

 

 

Společná zvýhodněná jízdenka TourPAS

3 lanovky v jedné kartě a výhodně..

TourBUS

Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem. 

Více informací

 

Relax v Omnii

 

Součástí SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je i SkiResort hotel Omnia - jediný 4*hvězdičkový hotel v Janských Lázních. Hotel se nachází u centrálního parkoviště, v blízkosti dolní stanice kabinkové lanovky na Černou horu. Vybavenost hotelu je na vynikající úrovni, je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro pořádání firemních akcí. V ceně ubytování je zahrnut volný vstup do bazénu, sauny, tenisové haly, parkování a neomezená jízdenka na kabinkovou lanovku ČERNOHORSKÝ EXPRESS. K pobytu na 4 noci získáte TourPAS zdarma. 

Více informací na www.omniahotel.cz