Co je SkiResort

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC je ideální místo pro letní aktivní rodinnou dovolenou. Vyzkoušejte jedinou osmimístnou kabinkovou lanovku v ČR ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní na Černou horu i sedačkové lanovky HNĚDÝ VRCH v Peci pod Sněžkou a PORTÁŠKY ve Velké Úpě. 

Černá hora – ideální výchozí bod pro hřebenové túry, cyklovýlety, sjezdy na horských koloběžkách I rodinné výlety s kočárky. V Janských Lázních navštivte Hospůdku na Formánkách s dětským hřištěm a minigolfem.  

V Peci pod Sněžkou si můžete užít nádherné výhledy z nejvýše položené rozhledny v Krkonoších.

Z Velké Úpy se můžete vydat třeba na Sněžku. Lanovkou Portášky překonáte to nejvyšší převýšení. Zbytek cesty půjdete po trase, kterou chodili na nejvyšší českou horu po staletí horští nosiči.

Navštivte SkiResort ČERNÁ HORA - PEC i v zimě. Jde totiž o největší lyžařský resort v Česku, který nabízí 41 km sjezdovek na 1 skipas. Zalyžovat si můžete v pěti areálech východních Krkonoš - Černá hora (Janské Lázně), Pec pod Sněžkou, Černý Důl, Velká Úpa a Svoboda nad Úpou.  

 

TourPAS - společná zvýhodněná jízdenka

Užijte si letní aktivní dovolenou plnou výletů, adrenalinu, zážitků i odpočinku a ušetřete s TourPASem.

 

 

Společná zvýhodněná jízdenka TourPAS

Lanovky a turistický autobus v jedné kartě a výhodně..

TourBUS

Využijte při svých výletech po východních Krkonoších lanovky i turistickou autobusovou linku TourBUS na trase mezi Janskými Lázněmi a Pecí pod Sněžkou. Objevte nové trasy výletů, ze kterých se ke svému vozu vrátíte právě TourBUSem. Držitelé TourPASu mají jízdu turistickým autobusem zdarma.

Více informací

 

Relax v Omnii

 

Součástí SkiResortu ČERNÁ HORA - PEC je i SkiResort hotel Omnia - jediný 4*hvězdičkový hotel v Janských Lázních. Hotel se nachází u centrálního parkoviště, v blízkosti dolní stanice kabinkové lanovky na Černou horu. Vybavenost hotelu je na vynikající úrovni, je vhodný jak pro rodinnou dovolenou, tak pro pořádání firemních akcí. V ceně ubytování je zahrnut volný vstup do bazénu, sauny, tenisové haly, parkování a neomezená jízdenka na kabinkovou lanovku ČERNOHORSKÝ EXPRESS. K pobytu na 4 noci získáte TourPAS zdarma. K pobytu na 6 nocí získáte TourPAS+ zdarma.

Více informací na www.omniahotel.cz