3 lanovky a půjčovna koloběžek SkiResort LIVE v provozu

O víkendu vyražte do Krkonoš, kde jsou v provozu denně 3 letní lanovky SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. I letos návštěvníkům nabízíme TourPAS jako letní skipas na lanovky bez omezení počtu jízd. SkiResort LIVE půjčovnu, v jejichž nabídce jsou nové terénní koloběžky a horská elektrokola, najdete v budově kabinkové lanovky v Janských Lázních.

**

V létě 2017 jsou ve SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC v provozu 3 lanovky – kabinková lanovka ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní na Černou horu, sedačková lanovka HNĚDÝ VRCH v Peci pod Sněžkou a sedačková lanovka PORTÁŠKY ve Velké Úpě. Všechny 3 lanovky jsou v provozu již denně.  

Vícedenní pobyt jedině s TourPASem

I letos je v nabídce SkiResortu TourPAS – letní „skipas“ na 1-7 dní, kdy je možné používat 3 lanovky bez omezení počtu jízd. Dospělého vyjde TourPAS na 3 dny na 450 Kč, na 7 dní je cena TourPASu 580 Kč. „Cena je tak výhodnější, než pokud by si člověk kupoval jízdné na každou lanovku zvlášť. TourPAS je možné využít při turistických výletech, cykloturistice, nebo třeba při sjezdech na koloběžkách,“ říká Petr Hynek, ředitel SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. I letos mohou lidé využít možnost získat TourPAS s 50% slevou nebo zdarma, pokud si objednají ubytování ve východních Krkonoších přes web SkiResortu

Sjezdy na koloběžkách a výlety na elektrokolech

SkiResort ČERNÁ HORA – PEC letos poprvé  otevřel vlastní půjčovny koloběžek a elektrokol SkiResort LIVE. Tu hlavní najdou lidé v budově dolní stanice kabinkové lanovky v Janských Lázních. „V nabídce jsou nové terénní koloběžky CRUSSIS s kvalitními kotoučovými brzdami. Z Černé hory vedou hned 2 koloběžkové trasy dlouhé až 8 kilometrů, na kterých se mohou lidé těšit na krásné výhledy i adrenalin,“ doplňuje Petr Hynek. 

Úplně poprvé půjčujeme ve SkiResort LIVE i nová špičková horská elektrokola SCOTT. „Horský terén Krkonoš dosud nebyl úplně pro každého. Nyní se na ta nejkrásnější místa Krkonoš dostanete prakticky bez námahy,“ říká Petr Hynek a dodává: „Pro e-kola jsme také připravili několik tras, které cyklisty zavedou z Janských Lázní až na Luční boudu nebo na Malou Úpu a zpět.“ K elektrokolu dostanou cyklisté podrobnou mapu cyklotras.

Hospůdka na Formánkách s velkým dětským hřištěm, kuželkami a minigolfem otevřená denně

Od začátku června je v Janských Lázních otevřená Hospůdku na Formánkách.  Kromě dobrého jídla a pití se zde můžete těšit na velké dětské hřiště, obří trampolínu, minigolfové hřiště (9 jamek) a ruské kuželky. Pro případ nepříznivého počasí máme dětský koutek i uvnitř. 

V Hospůdce na Formánkách za hezkého počasí grilujeme steaky, ryby i zeleninu. Dále připravujeme pizzu dle italské receptury, čerstvé domácí těstoviny a saláty. Pochutnáte si na domácích limonádách, lahodné kávě a domácích dezertech. V červenci a srpnu chceme vždy v pátek a v sobotu pořádat Hudební večery, kdy zde zahrají kapely z blízkého i vzdálenějšího okolí. 

V Hospůdce je otevřeno denně (neděle - čtvrtek 11:00 - 20:00, pátek, sobota 11:00 - 22:00). Hospůdku najdete za hotelem Lesní Dům, blízko velkého parkoviště hned u příjezdu do Janských Lázní ve směru od Svobody nad Úpou.