Na víkend otvíráme 2 sjezdovky

Na víkend (25.11. a 26.11.) budeme na vrcholu Černé hory lyžovat na 2 sjezdovkách. Nově bude otevřená sjezdovka Sport 1 a prodlouží se stávající sjezdovka Anděl z 300 metrů na 500 metrů. Od pondělí 27.11. bude v provozu pouze sjezdovka Anděl v délce 500m. Na vrcholu Černé hory bude pro běžkaře upraveno 5 - 7  km tratí. 

„Ke sjezdovce na vrcholu Černé hory se lidé dostanou od parkoviště kabinkovou lanovkou ČERNOHORSKÝ EXPRESS z Janských Lázní. Po lyžování se mohou stejným způsobem vrátit,“ říká Petr Hynek, ředitel SkiResortu ČERNÁ HORA – PEC. 

Pro návštěvníky "prvního" lyžování je na vrcholu Černé hory otevřen FordBar i Bistro&Restaurant Na lanovce. V provozu je i půjčovna lyží, servis a test centrum SkiResort Live v budově dolní stanice kabinkové lanovky. Učit začala i lyžařská škola SkiResort Live.

Servis SkiResort Live vyhlásil až do 15.prosince akci na „Předsezónní servis“ se slevou 20 % a seřízením lyží zdarma. Ti, kteří přijedou na první lyžování tak mohou využít i tuto nabídku a nechat si připravit lyže na špičkovém stroji Wintersteiger. V době, kdy budou jejich lyže v servisu, si mohou zákazníci půjčit lyže ze SkiResort Live půjčovny a test centra a lyžovat na nich zdarma.  
Na prodloužený víkend se mohou těšit také běžkaři. Pro ně bude na vrcholu Černé hory upraveno přibližně 2 – 3 kilometrů běžeckých tratí. 

První lyžování za speciální jízdné 

Než se počet otevřených sjezdovek rozšíří, platí stále speciální jízdné. Dítě do 6 let má lyžování zdarma v doprovodu dospělé platící osoby. (1 dospělý platící + 1 dítě do 5,99 let zdarma). 

  • 400 Kč (dospělý - 1 den) 
  • 300 Kč (junior/senior - 1 den)
  • 200 Kč (dítě - 1 den)

Speciální jízdné není možné kombinovat s dalšími slevami nebo zvýhodněními (Rodinné jízdné, Střídavý skipas).Věkové kategorie: dítě – 6 - 11,99 let; junior – 12 - 17,99 let; dospělý - 18 - 62,99 let; senior - nad 63 let

Od středy 22.11. je pokladna otevřená denně v čase 8:15 - 17:30. 

Zasněžovat chceme i v dalších dnech, tak abychom co nejdříve mohli otevřít více sjezdovek SkiResortu. Provoz lyžařského areálu v příštím týdnu budeme teprve upřesňovat. 

„Letos SkiResort ČERNÁ HORA – PEC nabídne lyžování na 44 kilometrech sjezdovek na 1 skipas. Do novinek jsme investovali víc než 100 milionů korun. Lyžaři se mohou těšit na novou čtyřsedačkovou odpojitelnou lanovku v Černém Dole, novou sjezdovku a vlek v Peci pod Sněžkou i nové dětské lokality v Černém Dole a Velké Úpě. Své služby rozšíří také oficiální lyžařská škola, půjčovna a servis pod hlavičkou SkiResort Live,“ doplňuje Petr Hynek. Lyžařská sezóna tu letos začala 17.listopadu.