Aquacentrum s termální vodou

Janské Lázně


Rehabilitační bazén, vířivky, sauna, pára, procedury

Otevřeno PO-PÁ 16:00 – 21:00, SO-NE 13:00- 21:00.

 AQUACENTRUM S MINERÁLNÍ VODOU

Bazén Aquacentra má nepravidelný tvar o ploše 230 m2 a hloubku od 1,2 do 1,5 m a je společně s vířivkami zásobován termální vodou z minerálního Janova a Černého pramene. Součástí Aquacentra jsou vodní atrakce jako vodní clona, protiproud, podvodní sopky, masážní a perličková lůžka a vnitřní i venkovní vířivky. Příjemnou atmosféru v termálním bazénu navodí relaxační hudba a večerní podvodní barevné osvětlení. Relaxovat můžete ve finské či parní sauně nebo na slunečné terase, která je vybavena moderními lehátky.

 

Masáže

 

Masáže jsou nejstarší formou terapie, která pomocí speciálních hmatů, technik a rituálů pomáhá uvolňovat napětí ve svalech, 

kloubech, zmírňovat bolest a především stres, kterému jsme každý den vystaveni. Naše Aquacentrum nabízí pestrou nabídku masáží vhodných k regeneraci a relaxaci organismu.

Klasická masáž

Je určena k uvolnění svalů, kloubů a regeneraci celého těla. Podporuje metabolismus a krevní oběh masírované oblasti. Příznivě působí proti únavě a dodává energii. Před návštěvou doporučujeme konzultaci s lékařem.

Havajská masáž Lomi Lomi

Je právem považována za perlu mezi masážemi. Speciální masážní techniky vyvolají hluboký relaxační účinek, který dokonale harmonizuje tělo i duši.  Vychází z léčitelské tradice, jejímž cílem je zachování celkového zdraví a harmonie člověka. Uvolňuje energetické bloky a vyrovnává organismus.

 

Masáž lávovými kameny

Patří mezi účinné terapie k relaxaci organismu. Provádí se pomocí speciálních masážních hmatů s použitím nahřátých kamenů. Dodává životní sílu a dobrou náladu. Podporuje celkovou regeneraci a detoxikaci organismu.

 

Manuální lymfodrenáž

Je speciální ruční masážní technikou, která aktivuje lymfatický systém. Zlepšuje tok lymfy a výrazně podporuje odstraňování metabolických produktů a toxických látek z těla. Má vynikající detoxikační, regenerační a relaxační účinek. Před návštěvou doporučujeme konzultaci s lékařem.

 

Fitness

Naše fitness centrum se zaměřuje na aerobní stroje a skupinová cvičení. Klienti mohou využít multifunkční posilovací věž nebo si zacvičit v kardiozóně. S jednotlivými kroky poradí zkušený fitness trenér.

 

SM-systém MUDr. Smíška

SM-Systém MUDr. Smíška se opírá o 25 let klinických zkušeností s touto metodou u lidí s bolestmi páteře v bederní, hrudní i krční oblasti a u akutních výhřezů plotének a skolióz. Cvičení podle této metody má také velký význam v prevenci a léčbě poruch velkých kloubů – kyčelních, kolenních, ramenních a nožní klenby. Metoda je využívána též vrcholovými sportovci jako kondiční trénink s cílem zlepšit sportovní výkon a předejít přetížení a degeneraci páteře a velkých kloubů.

 

Medical Pilates

Slučuje prvky rehabilitačního cvičení a východních cvičebních technik. Cílem metody je vybudovat silné, pevné a štíhlé tělo, protáhnout zkrácené svaly, odstranit svalové dysbalance, zlepšit dýchání a podpořit prokrvení orgánů.

 

Flexi-bar

Cvičení s tyčí z umělé hmoty, které je prevencí proti bolesti zad, napravuje chybné držení těla a zlepšuje senzomotoriku.

 

Nordic walking

K této aktivitě jsou zapotřebí správné Nordic walking hole, které Vám v případě zájmu zapůjčíme, a lze ji provozovat v každém věku bez rozdílu fyzické zdatnosti. Při správné technice se zapojí až devadesát procent svalstva, což má za následek zvýšenou srdeční činnosti a tím působí i jako prevence proti kardiovaskulárním chorobám.

www.janskelazne.comDalší tipy na výlet

Lezecká stěna Černá hora

Pro děti i dospělé jsme otevřeli nejvýše položenou lezeckou stěnu

Zjistit více

Výstava zimní techniky

Kolik sněžné dělo vyrobí sněhu za hodinu? Kolik stojí rolba s navijákem? Dozvíte se na Černé hoře.

Zjistit více

Hromada sněhu

Jen na Černé hoře si můžete v létě postavit sněhuláka

Zjistit více

Relaxpark

Pec pod Sněžkou

Zjistit více

Krkonoše z výšky staletých mohykánů

Projděte si Stezku korunami stromů

Zjistit více

ZOO Dvůr Králové

Dvůr Králové nad Labem

Zjistit více